Slovenská fotoaplikácia Droppie zdieľa fotky podľa lokality

Aplikácia Droppie umožňuje používateľom, aby umiestnili fotografie v skutočnom prostredí, ale vo virtuálnej forme. Každý, kto príde na určité miesto s GPS súradnicami, môže zobraziť fotky dropnuté už predtým inými používateľmi. Jednoduché a geniálne!   Mohlo by sa zdať, že rôznych fotoaplikácií pre telefóny a tablety je až zbytočne veľa. Instagram, Snapchat … aby si […]

Aplikácia Droppie umožňuje používateľom, aby umiestnili fotografie v skutočnom prostredí, ale vo virtuálnej forme. Každý, kto príde na určité miesto s GPS súradnicami, môže zobraziť fotky dropnuté už predtým inými používateľmi. Jednoduché a geniálne!

 

Mohlo by sa zdať, že rôznych fotoaplikácií pre telefóny a tablety je až zbytočne veľa. Instagram, Snapchat … aby si človek hodil kockou, ktorú z týchto služieb bude používať. Až by sa mohlo zdať, že pravdepodobnosť, že niekto vytvorí niečo originálne a nové, je takmer nulová. Nie je tomu však tak. Slovenskému tímu vývojárov sa podarilo vytvoriť pomerne neobvyklú a veľmi zaujímavú fotoaplikáciu, ktorá má skutočne vydarený koncept. A jej meno je Droppie.

 

Len pre zaujímavosť, naslednovné promo video sa nakrúcalo v Bratislave:

 

 

Už samotný názov naznačuje princíp tejto aplikácie. Ten spočíva v tom, že zaobstaráte fotku a potom ju virtuálne zanecháte na mieste (teda „dropnete“). Takto si počína každý z užívateľov tejto služby. Tým sa pochopiteľne objavujú na rôznych miestach rozličné fotografie a keď na niektoré miesto s fotografiou dorazíte, aplikácia vám ju sama zobrazí a vy na ňu môžete reagovať svoju vlastnú fotkou. To prepožičiava tomuto kúsku ohromný potenciál, ktorý by nebolo dobré hodiť za hlavu.

Aplikáciu Droppie rozhodne môžeme odporučiť, pretože s rastúcim počtom užívateľov na vás budú všade vyčkávať (snáď) príjemné prekvapenia v podobe fotografií.

 

Cover artStiahnite si aplikáciu Droppie zadarmo z Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droppie.droppie

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Google vs Huawei

Huawei je na nové obmedzenia pripravený. Čo to znamená pre majiteľov Huaweiov?

21. mája 2019

Výber pozadí pre váš iPhone a Android #22

7. januára 2019

Sony Xperia XZ3 ponúka Android 9, umelú inteligenciu, 19Mpx kameru a super slowmotion

30. augusta 2018

EVA Facial Mouse: aplikácia na ovládanie Androidu očami

8. októbra 2017

Moto Z po aktualizácii vylepšuje detaily a zobrazuje dve okná

14. augusta 2017

AGEM DEALERS DAY 2019

Po roku vás opäť radi pozývame na konferenciu AGEM Dealers Day 2019, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 03.10.2019 v krásnych priestoroch ART Hotel Kaštieľ v Tomášove pri Bratislave. Začiatok konferencie je o 9:00 a potrvá do 17:00.

17. septembra 2019