Smart hodinky chce mať aj Tissot, ešte pred Baselworldom

Spoločnosť Tissot patrí medzi najznámejšie značky hodinárskeho priemyslu a rovnako ako všetky ostatné hodinárske firmy zo Švajčiarska, aj Tissot sa snaží vo svojich modeloch zachovávať čo možno najväčší počet originálnych švajčiarskych komponentov. Tento záujem sa však prakticky nedá zlúčiť so záujmom o uvedenie inteligentných hodiniek s displejmi. Napriek tomu už dnes vieme, že Tissot takéto […]

Spoločnosť Tissot patrí medzi najznámejšie značky hodinárskeho priemyslu a rovnako ako všetky ostatné hodinárske firmy zo Švajčiarska, aj Tissot sa snaží vo svojich modeloch zachovávať čo možno najväčší počet originálnych švajčiarskych komponentov.

Tento záujem sa však prakticky nedá zlúčiť so záujmom o uvedenie inteligentných hodiniek s displejmi. Napriek tomu už dnes vieme, že Tissot takéto inteligentné hodinky predvedie ešte pred kongresom Baselworld (19.-23.3.2015) a možno tým predbehne aj legendárny TAG Heuer, v súvislosti s ktorým sa o smart-hodinkách hovorí už od septembra minulého roka.

 

Šéf spoločnosti Tissot, François Thiébaud, sa takto vyjadril v rozhovore pre magazín Europa Star. Spomínal pritom aj konkrétne veci, a síce:

 

 

Napriek tomu, že sa Tissot odhodlal k vývoju vlastných inteligentných hodiniek, neočakáva, že by sa tento biznis stal pre značku lukratívny. Tissot bude stále o klasických hodinkách a všetky moderné smart riešenia Thiébaud považuje za krátkodobú záležitosť.

Dokonca sa neobáva ani toho, že by v očiach verejnosti klesla hodnota značky alebo že by ju mohli ohrozovať výrobcovia lacnejších produktov. Naopak, tvrdí, že práve aktivita renomovaných značiek na poli smart-hodiniek môže ohroziť lacných čínskych dodávateľov.

 

Tissot T-Touch Expert Pilot

Tissot T-Touch Expert Pilot

 

 

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Google vs Huawei

Huawei je na nové obmedzenia pripravený. Čo to znamená pre majiteľov Huaweiov?

21. mája 2019

Výber pozadí pre váš iPhone a Android #22

7. januára 2019

Sony Xperia XZ3 ponúka Android 9, umelú inteligenciu, 19Mpx kameru a super slowmotion

30. augusta 2018

EVA Facial Mouse: aplikácia na ovládanie Androidu očami

8. októbra 2017

Moto Z po aktualizácii vylepšuje detaily a zobrazuje dve okná

14. augusta 2017

AGEM DEALERS DAY 2019

Po roku vás opäť radi pozývame na konferenciu AGEM Dealers Day 2019, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 03.10.2019 v krásnych priestoroch ART Hotel Kaštieľ v Tomášove pri Bratislave. Začiatok konferencie je o 9:00 a potrvá do 17:00.

17. septembra 2019