TAG Heuer má nové logo – podklady na stiahnutie

Švajčiarska hodinárska spoločnosť TAG Heuer po rokoch mierne upravila svoje logo. Vo svete hodinárskeho priemyslu to nie je práve najbežnejšia vec, pretože etablované značky si zvyčajne držia svoje logá po celé desaťročia.   Nové logo stavilo na jednoduchosť a čitateľnosť, namiesto štylizovaného slova TAG po novom vieme zreteľne prečítať toto slovo značiace „deň“ po nemecky. […]

Švajčiarska hodinárska spoločnosť TAG Heuer po rokoch mierne upravila svoje logo. Vo svete hodinárskeho priemyslu to nie je práve najbežnejšia vec, pretože etablované značky si zvyčajne držia svoje logá po celé desaťročia.

 

Nové logo stavilo na jednoduchosť a čitateľnosť, namiesto štylizovaného slova TAG po novom vieme zreteľne prečítať toto slovo značiace „deň“ po nemecky. Aj slávny výrobca hodiniek napokon podľahol trendu 2D grafiky a jednoduchosti, avšak v tomto prípade tento postup celkom schvaľujem. Nové logo TAG Heuer je jednoducho krajšie, pritom si zachováva to pôvodné, čím sa značka prezentuje už od konca 19. storočia.

 

 

Sťahujte výber RAR (PDF v CMYK, RGB a biely negatív + transparentné PNG):

tagheuer_logo_2015 (30 kB)

 

Sťahujte komplet oficiálne podklady z Dropboxu (AI a EPS):

Dropbox – TAG Heuer logo 2015 (180 MB)

tag heuer nove logo 2015 3digital.sk download cmyk rgb pantone

Čítajte aj ďalšie podobné články:

AGEM DEALERS DAY 2019

Po roku vás opäť radi pozývame na konferenciu AGEM Dealers Day 2019, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 03.10.2019 v krásnych priestoroch ART Hotel Kaštieľ v Tomášove pri Bratislave. Začiatok konferencie je o 9:00 a potrvá do 17:00.

17. septembra 2019