SUSE spúšťa nový partnerský program

Spoločnosť SUSE® ešte viac uľahčuje svojim partnerom plniť kľúčové potreby ich zákazníkov, zavedením nového programu pre partnerský kanál. Partneri, ktorí predávajú open source technológie spoločnosti SUSE, budú mať k dispozícii nové vylepšené školenia a cesty na získanie certifikácie, spolu s rozšírenými štruktúrami pre dosiahnutie ziskovosti, ktoré reflektujú a odmeňujú spoluprácu partnerov so spoločnosťou SUSE. Program sa zameriava na štyri oblasti riešení spoločnosti SUSE s ohľadom na distribučných partnerov: Linux pre podnikovú sféru, softvérovo riadené ukladanie dát, cloudové riešenie OpenStack a správu systémov.

„Firmy musia byť schopné sa rýchlo prispôsobiť zmenám na trhoch, ktorým sa venujú, a to isté platí aj o tých, ktorí im technológie poskytujú,“ povedal Ronald de Jong, globálny obchodný riaditeľ v spoločnosti SUSE. „Práve preto zjednodušujeme všetkým našim partnerom možnosť vyhľadať a používať nástroje, ktoré im pomôžu poskytovať ich zákazníkom riešenia od SUSE jednoduchším a komfortnejším spôsobom. Je to dobrá obchodná politika pre SUSE aj našich partnerov, no predovšetkým je skvelá pre našich zákazníkov, ktorí vždy tvoria tú najdôležitejšiu súčasť spoločnej rovnice.“

suse-logo-full

Partnerský program spoločnosti SUSE obsahuje prehľadný webový portál, vďaka ktorému získajú partnerské spoločnosti prístup k informáciám o najnovších produktoch a k predajným nástrojom. Ďalej ho tvoria školenia a certifikácie dostupné online, v učebniach alebo prostredníctvom vzdelávacieho systému spoločnosti SUSE. SUSE navyše zabezpečuje podporu prostredníctvom helpdesku zameraného na distribučných partnerov.

Patrick Fitzgerald, výkonný riaditeľ spoločnosti i-Layer, ktorá je partnerom SUSE v oblasti riešení, povedal: „Je skvelé vidieť, že nás SUSE nepodporuje len v podobe vynikajúcich technológií, ktoré vždy dodáva, ale teraz aj formou špeciálneho programu, ktorý môže len posilniť naše partnerstvo. Spoločnosť SUSE opäť posunula vpred podporu svojich partnerov. Nový program je jednoduchý, pretože nie sme tlačení, aby sme zvládli všetky možnosti riešení SUSE, ale môžeme s nimi pracovať na úrovni, aká nám vyhovuje. Všetko, čo od nás chcú, je aby sme dokázali, že vieme reprezentovať ich riešenie (v čom nám pomáhajú), a na oplátku odmenia naše úspechy.“

Ďalšie informácie o novom partnerskom programe spoločnosti SUSE, vrátane podrobnosti o ďalšom zapojení do neho a benefitoch, môžete získať na adrese [https://www.suse.com/partners/september-faq-suse].