Novinky D-Link z MWC 18

D-Link na Mobile World Congress v Barcelone ohlásil svoju novú produktovú radu mydlink Pro. Obsahuje zatiaľ tri kamery, no s mnohými špičkovými funkciami.

Novinkami sú 180° Full HD vonkajšia Wi-Fi kamera s dvojicou objektívov (DCS-8650LH), 4G LTE vonkajšia kamera (DCS-1820LM) a bezdrôtová vonkajšie kamerová sada (DCS-2802KT). Kamery majú rozlíšenie Full HD 1080p, funkcie pre inteligentné analýzu videa (IVA), stupeň krytia IP65 pre vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom, podporu pre nahrávanie do cloudu a ďalšie pokročilé funkcie pre zabezpečenie domu.

Medzi hlavné prednosti DCS-8650LH patrí dvojica objektívov, ktorá poskytuje oveľa prirodzenejší, jasnejší a menej skreslený 180° obraz, než dokážu zachytiť kamery len s jedným širokouhlým objektívom. Kamera DCS-1820LM má batériou napájané 4G LTE pripojenie a DCS-2802KT je navrhnutá s ohľadom na predĺženie životnosti batérií pri vonkajšom použití bez káblového pripojenia. D-Link bude do radu mydlink Pro pridávať v budúcnosti ďalšie nové zariadenia.