ABC Data/Toshiba Europe GmbH

ABC Data s.r.o. sa stala novým slovenským distribútorom značkových notebookov TOSHIBA

Spoločnosť ABC Data získala distribučný kontrakt aj na území Slovenské republiky. Táto značka doplní doterajšiu ponuku predávaných notebookov o plne lokalizované modely.
ABC Data načasovala podpísanie distribučného kontraktu pre Slovenskú republiku na štvrtý kvartál tohto roku. Znamená to, že na slovenský trh uvedieme v predvianočnom období úplne nové modely prenosných počítačov vybavených dlho očakávaným operačným systémom Microsoft Windows 7  v plnej slovenskej lokalizácií. Zákazníci si i naďalej môžu vyberať z celej škály rôznych hardwarových konfigurácií a veľkostí displejov. Výrobca v rámci sprehľadnenia rozdeľuje notebooky do niekoľkých rad, podľa ich využitia:

Satellite (domácnosti)
Satellite Pro (profesionálne využitie)
Tecra (podniková sféra)
Portégé (mobilita)
Qosmio (najvyšší výkon)
Mini NB 200 (netbooky)

Spoločnosť TOSHIBA je nadnárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou elektroniky špičkovej kvality. Hlavným segmentom firmy je návrh a produkcia informačných technológií.
TOSHIBA počas svojho doterajšieho pôsobenia na českom a slovenskom trhu vybudovala veľmi silnú pozíciu a sofistikované zázemie, zahrňujúce skúsený tím profesionálov v oblasti predaja, technickú podporu a servisnú sieť notebookov. Vďaka svojej veľkej obľúbenosti sa aktuálne radí medzi TOP 5 najpredávanejších výrobcov prenosných počítačov. Vyváženou produktovou ponukou je TOSHIBA schopná splniť požiadavky väčšiny zákazníkov. Portfólio značky zahŕňa notebooky ako pre každodenné domáce použitie, vrátane 10 palcových netbookov, tak pre firemnú ako aj pre manažérsku klientelu, ktorá kladie dôraz na vysokú stabilitu, konektivitu, mobilitu, a dlhú výdrž batérie. Ucelenú radu notebookov uzatvárajú i veľmi výkonné zariadenia pre prácu s videom či hranie hier.
V spoločnosti ABC Data s.r.o. je produktovým manažérom Filip Rajm, ktorý zastrešuje podporu značky v Slovenskej i v Českej republike. Akékoľvek dotazy spojené so značkou TOSHIBA je možné realizovať prostredníctvom nasledujúcich kontaktov:

e-mail: frajm@abcdata.eu
tel.: +420 233 091 640
GSM.: +420 733 697 760
web page: www.abcdata.sk