AcerCloud bezpečne prepojí všetky osobné zariadenia

 

 

a zaistí kedykoľvek a kdekoľvek prístup k digitálnym médiám a dátam

Inteligentné pripojiteľnosť a ukladania dát do osobného cloudu

LAS VEGAS, USA (8.1.2012)

Spoločnosť Acer dnes predstavila svoj chystaný AcerCloud, ktorý bezpečne prepojí všetky osobné múdra zariadenia a zaistí prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Technológia Acer Always Connect umožňuje užívateľom kedykoľvek vyvolávať multimediálne a dátové súbory, a to iv prípade, že sa ich hlavný osobný počítač nachádza v režime spánku (standby / hibernácie). Pri využívaní týchto možností sa používatelia môžu spoľahnúť, že ich informácie sú bezpečne uložené a prenášané v zašifrovanej forme a chránené autentizáciou. Spoločnosť Acer sa ponúkať AcerCloud ku všetkým novým spotrebiteľským počítačom Acer bez príplatku, aby tak poskytla užívateľom neobmedzené možnosti a hodnotu.

Acer usiluje o zjednodušenie dnešného veľmi rýchleho životného štýlu, a preto vyvíja riešenia, ktoré umožňujú zariadeniam komunikovať, a tak zjednodušuje proces zdieľania obsahu. Vzhľadom k neustále rastúcemu počtu inteligentných digitálnych zariadení potrebujú používatelia zdieľať a zálohovať svoje multimediálne a dátové súbory jednoduchým a inteligentným spôsobom.

Tvorba, získavanie a spotreba na rôznych zariadeniach
AcerCloud umožňuje používateľom vytvárať snímky smartphonom na cestách a prezerať si ich na hlavnom osobnom počítači v domácnosti alebo v kancelárii bez zložitého ručného prenášanie súborov. Používatelia si tiež môžu zakúpiť film z osobného počítača typu „všetko v jednom“ a sledovať ho na tabletu či smartphonu vo vlaku alebo v lietadle. Ak sa hlavný osobný počítač nachádza v režime spánku (standby / hibernácie), technológia Acer Always Connect ho môže prebudiť prostredníctvom Wi-FI ®, a teda médiá môžu byť vyvolaná mobilným zariadením. AcerCloud medzitým inteligentne využíva možnosti miestneho ukladanie dát alebo ukladanie do cloudu, a teda sú všetky dáta okamžite dostupná. Ďalšie vlastnosti AcerCloud:

PicStream

PicStream umožňuje používateľom fotografovať na prázdninách smartphonom, snímky ukladať na hlavnú osobný počítač a ľahko ich zdieľať s ďalšími inteligentnými zariadeniami. Užívatelia môžu streamovať fotografie prostredníctvom clear.fi v cloude do osobného počítača a ďalších zariadení. Fotografie sú trvale zálohované v ich osobných počítačoch a dočasne sú dostupné ešte po dobu 30 dní v ich osobnom cloude a na ďalších zariadeniach.

AcerCloud Docs

Firemní používatelia môžu aktualizovať obchodné dokumenty na osobnom počítači a uložiť ich. Dokumenty sa nachádzajú v osobnom cloude a možno ich streamovať do ďalších zariadení. Užívatelia môžu ísť na rokovania s notebookom alebo tabletom a pritom mať okamžitý prístup ku všetkým aktualizovaným súborom. Súbory budú dočasne dostupné po dobu 30 dní v osobnom cloude a na zariadeniach, alebo môžu byť stiahnuté na iné zariadenia, na ktorých budú uložené natrvalo.

clear.fi Media

Jedinečná aplikácie Acer clear.fi Media sprostredkuje používateľom kedykoľvek prístup ku všetkým ich multimédiám. Môžu využiť clear.fi na pripojenie k osobnému cloudu a médiá streamovať alebo obsah stiahnuť a sledovať ho offline pohodlne na cestách.

Jim Wong, prezident Acer Inc., K tomu poznamenal: „AcerCloud zaručuje jednoduchý a efektívny prístup k dátam a ich zdieľanie. Bude zadarmo dodávaný s novými osobnými počítačmi Acer a poskytne našim používateľom istotu, že dáta sú bezpečne prenášané do ich osobného cloudu. „

AcerCloud bude ponúkaný so všetkými spotrebiteľskými osobnými počítačmi Acer od 2. štvrťroku 2012. Bude podporovať všetky zariadenia Android av budúcnosti je plánovaná aj podpora zariadení s operačným systémom Windows.

 Táto služba bude k dispozícii v Amerike, Európe, Ázii a Číne.