ASRock – Najlepšia voľba

  Spoločnosť ASRock ohláasila niekoľko úspechov za sebou. Tajwanský producent bol najskôr vyhlásený za najlepšieho výrobcu základných dosiek. Ocenenie získal od IT magazínu Computeractive, ktorý hodnotil 5 kritérií: cenu a výkon, stabilitu, technické parametre a architektúru, servisné služby a obľúbenosť u používateľov.

 

Súčasne bola na 7. ročníku Award Night magazínu NCN vyhlásená za Najlepšiu dosku roku 2013 doska ASRock Z87 OC Formula/ac . Ocenenie získala vďaka inovatívnosti, kvalite a bohatým možnostiam customizácie.

ASRock Z87OC Formula

Následne na to ASRock vystavoval na najväčšom ázijskom IT veľtrhu Computex Taipei a opäť neodišiel naprázdno. Ocenenie Best Choice získala nová hráčska doska Fatal1ty Z97X Killer. Hlavnými kritériami výberu bola funkcionalita, inovácia a trhový potenciál produktu. Séria dosiek Fatal1ty používa pre zvýšenie stability a spoľahlivosti komponenty z ľahkých zliatin. Hráčsku výbavu tvorí Hi-Density Power konektor, dvojvrstvový mosfet NexFET, 15μ pozlátené kontakty v DIMM slotoch a VGA PCIe slote a PCIe napájací konektor pre robustné napájanie a lepšiu ochranu voči oxidácii. Herný zážitok umocňuje nová verzia kvalitného ozvučenia Purity Sound 2.

Best Choice Fatal1ty

ASRock patrí medzi troch najväčších výrobcov základných dosiek. Dynamická spoločnosť založená v roku 2002 sídli v Taipei. Svoju značku buduje na kreativite a nákladovej efektivite a špecializuje sa na základné dosky v segmentoch od vstupných modelov po mainstream.