Image

Augustové PC_Space na stánkoch (hot!)

Augustové číslo PC_Space prichádza v týchto dňoch do predplatiteľských schránok a novinových stánkov. Je nabité sviežimi informáciami z oblasti informačných technológií, prepojenými so softvérom pretekajúcou DVD prílohou, ktorá ukrýva Ubuntu Linux Live, demo Harry Potter a Fénixov rád, obľúbené video návody, tentoraz pre tvorbu vlastného DVD-Video a mnoho dalších lákadiel. PC_Space osmička sa nesie v duchu väčších obrázkov, dovolenkového spracovania videa i fotografií, podvádzania Windowsu Linuxom, surfovania next-gen internetom, ale najmä veľkej hardvérovej témy, v ktorej sa dozviete o letnej úrode špičkového železa.

Titulky z obsahu PC_Space 08/2007

<24 Nebojte sa Linuxu
Ešte pred pár rokmi to bol operačný systém, ktorý nebol pre bežného užívateľa práve user friendly. Ako
je to však teraz – nestratíte sa v Linuxe? Odpovede hľadajte v článku o Ubuntu.

<32 Horúci hardvér roku 2007
Čo všetko je na trhu a čo príde na trh v tohtoročnej nákupnej sezóne? Oplatí sa čakať alebo kupovať už teraz? Testy, trendy, prehľady – to všetko nájdete v našej megatéme o hardvéri.

<64 Web budúcej generácie
Internet ako slobodné a neregulované médium prechádza búrlivou mimovoľnou revolúciou. Užívatelia už nechcú byť obyčajnými konzumentmi webu. Zrazu chcú sami tvoriť obsah, diskutovať a hodnotiť, teda vytvárať sieť využitím kolektívnej
inteligencie. Existuje množstvo pohľadov na to, ako bude internet o pár rokov vyzerať a práve o tom je aj naša téma.

<68 Archivujte si momentky z dovolenky
V predchádzajúcich číslach sme vás previedli trhom digitálov a videokamier. Nafotiť alebo natočiť veľa materiálu je jedna vec, ale čo s ním? Doba už pokročila, a preto vám ukážeme najlepšie postupy, ako si preniesť do počítača natočené video a upraviť ho tak, aby ste sa pred návštevou nemuseli hanbiť.

Image

{moscomment}