Autokamera, čierna skrinka vášho automobilu

Myslite na vašu bezpečnosť. Aj keď patríte medzi dobrých šoférov či šoférky, na cestách nájdete aj menej spoľahlivých vodičov. Zodpovedná jazda tak pre vás nemusí vždy skončiť dobre. V prípade dopravných nehôd, alebo situácií, kedy musíte dokázať vašu nevinu, vás zachránia autokamery GoGEN, ktoré zaznamenávajú všetko, čo sa na cestách odohráva.  

 

Za volantom s istotou s autokamerou GoGEN CC 208

 

Obľúbený model GoGEN CC 208 predstavuje malú kamerku, ktorú umiestnite za zrkadlo predného skla. Možno ju použiť aj ako vnútornú bezpečnostnú kameru do taxíkov alebo do autobusov. Zaznamenáva všetky udalosti v rámci uhla 120°. Disponuje funkciou nepretržitého nahrávania v slučke, takže po zaplnení kapacity začne nahrávať znovu. Záznam sa ukladá vo formáte AVI na pamäťovú kartu SDHC s kapacitou až do 32 GB. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí tiež detekcia pohybu a nočný režim. S autokamerou GoGEN CC 208 je dodávané bohaté štandardné príslušenstvo, ktoré zahŕňa adaptér, držiak do automobilu, USB kábel a AV kábel. Cena: od 46 € (hej.sk)

 

HD kvalita záznamov s autokamerou GoGEN CC 271 FULL HD

 

Ak túžite po špičkovej kvalite obrazu, vyberte si model GoGEN CC 271 FULL HD s uhlom záberu 120°. Autokamera disponuje 2,7“ displejom, vstupom pre micro SD karty, detektorom pohybu, zabudovaným mikrofónom a reproduktorom. Obsahuje výstupy AV a HDMI. Funkcia nahrávania v slučke predstavuje automatické premazávanie starých záznamov. Prednosťou modelu GoGEN CC 271 FULL HD je funkcia SOS, pomocou ktorej môžete aktuálne nahrávaný záznam uzamknúť a tak ho nebude možno vymazať. G-senzor zas poslúži pri kolízii, či rôznych otrasoch, kedy sa aktuálne nahrávaný záznam uzamkne sám od seba. Cena: od 88 € (hej.sk)

 

Obojstranná bezpečnosť s autokamerou GoGEN CC 217 D

 

Praktického pomocníka na cestách predstavuje autokamera GoGEN CC 217 D, ktorá disponuje súčasne aj prednou a zadnou kamerou na snímanie dopravných situácií. Tak budete mať lepší prehľad nielen o tom, čo sa deje pred vami, ale aj za vami. Oba záznamy tak môžete sledovať súčasne na jednom 2,4“ dispeji. Aj tento model disponuje funkciou nepretržitého nahrávania v slučke. Cena: od 73 € (hej.sk)