Axis predstavuje novú multifunkčnú dvernú jednotku

Spoločnosť Axis Communications predstavuje novú sieťovú dvernú video stanicu AXIS A8207-VE, ktorá umožňuje súčasne kamerový dohľad, komunikáciu s návštevníkmi u dverí a riadenie prístupu pomocou RFID čítačky – to všetko v jedinom, ľahko ovládateľnom zariadení.

Dverná jednotka s názvom AXIS A8207-VE Network Video Door Station kombinuje funkčnú 6 MPx sieťovú kameru s vysoko kvalitnou, obojsmernou audio komunikáciou a vzdialeným riadením prístupu. Má tiež integrovanú RFID čítačku a podporuje video a audio analýzy, ako je detekcia pohybu alebo zvukov, ktoré umožňujú spúšťať nahrávky alebo iné udalosti. Vďaka otvoreným štandardom a s pomocou niekoľkých hardvérových rozhraní je túto dvernú jednotku možné ľahko integrovať s ďalšími systémami a riešeniami, čím pomáha splniť ako súčasné, tak budúce potreby organizácií. Indukčná slučka pre načúvacie prístroje naviac sprístupňuje interakciu ľuďom s poruchou sluchu.

Sieťová dverná video stanica AXIS A8207-VE bude na Slovensku dostupné od mája 2019 prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis.