Biely iPhone prichádza (konečne!)

Spoločnosť Apple dnes oznámila, že telefón iPhone 4 bielej farby bude od zajtra v predaji. Modely iPhone 4 bielej farby budú k dispozícii v online predajni spoločnosti Apple (www.apple.com/uk), v maloobchodných predajniach spoločnosti Apple a u vybraných autorizovaných predajcov spoločnosti Apple.

 

 

„Telefón iPhone 4 bielej farby je konečne tu a je prekrásny,“ hovorí Philip Schiller, viceprezident spoločnosti Apple pre globálny marketing produktov. „Vážime si každého, kto trpezlivo čakal, kým sme pracovali na dotiahnutí všetkých detailov do dokonalosti.“

 

iPhone 4 ako najinovatívnejší telefón na svete prichádza s ohromujúcim vstavaným displejom Retina od spoločnosti Apple s doteraz najvyšším rozlíšením, aké kedy ponúkal displej telefónu, ktorý teraz zobrazuje prenikavo ostré texty, obrázky aj videá, a s funkciou FaceTime, vďaka ktorej sa sen o videohovoroch stáva skutočnosťou.

 

Ceny a dostupnosť

Modely iPhone 4 bielej farby budú od 28. apríla k dispozícii v Austrálii, Belgicku, Českej republike, Číne, Dánsku, Fínsku, Francúzsku, Holandsku, Hongkongu, Írsku, Japonsku, Južnej Kórei, Kanade, Luxembursku, Macau, Nemecku, Nórsku, na Novom Zélande, v Rakúsku, Singapure, Spojenom kráľovstve, Španielsku, Švajčiarsku, Švédsku, na Taiwane, v Taliansku, Thajsku a USA a čoskoro budú k dispozícii aj v mnohých ďalších krajinách sveta. Podrobnosti o cenách a dostupnosti budú k dispozícii pri uvedení na stránke www.apple.com/uk a www.apple.com/uk/iphone/buy/.