Crash test v detských rukách

 

 

Poznáte to. Deti. Kopec hračiek, ktoré hýria všetkými farbami, vydávajú zvuky, hrajú chytľavé melódie, jedným slovom, čo by sme za to dali v čase, keď sme boli deťmi my. Cez to všetko ich láka, ba priam magicky priťahuje to, čo nesmú. A telefóny sú pre ne jedným z najatraktívnejších lákadiel.

 

 

Stačí chvíľka nepozornosti a telefón končí v detských ústach, nasiaknutý kdečím. Alebo sa práve stretol s bleskovým McQueenom pri simulovanej havárii. Podobné situácie už nemusia byť pre váš rodinný telefón osudnými. Telefón Gigaset E490 to všetko prežije. Jeho robustná konštrukcia odolá prachu, striekajúcej vode i tvrdším nárazom. Gumená vložka po obvode zariadenia a ergonomický tvar poskytujú komfortné držanie a zároveň prípadnú ochranu proti nárazom či neželaným pádom. Súčasťou balenia je aj klipsa na opasok, vďaka ktorej môžete mať telefón stále po ruke. Telefón je tiež pripojiteľný k štandardnej náhlavnej súprave.

 

 

„Rodinne založená“ je aj výbava telefónu. Uložíte doň až 150 telefónnych čísiel, bezproblémovo a komfortne môžete písať, posielať a prijímať SMS správy. Samozrejmosťou je vysokokvalitný odposluch, ktorý umožňuje telefonovanie viacerým členom rodiny súčasne. Zároveň je možné telefón stíšiť, napríklad vo chvíli, keď vaše dieťa spí. Stačí ho prepnúť na vibračný alarm a na tichú signalizáciu prichádzajúceho hovoru.

Rodinný telefón Gigaset E490 je komfortným zariadením, ktoré rešpektuje aj ekológiu a šetrenie energie. Disponuje najmodernejšou technológiou ECO-DECT, vďaka ktorej zabezpečuje energeticky úspornú prevádzku s nízkym výkonom vyžarovania. V pohotovostnom režime sa bezdrôtové spojenie dokonca úplne vypne a počas telefonovania zníži režim ECO vysielací výkon až o 80 %.

Telefón Gigaset E490 dostanete u vybraných predajcov za 89,99 € vrátane DPH (cena je odporúčanou maloobchodnou cenou). Viac informácií nájdete na stránke výrobcu: www.gigaset.com/sk