Creative predstavuje Hitz™ MA500

Vysoko kvalitné slúchadlá s mikrofónom do uší pre dokonalejší zážitok z počúvania hudby a nerušeného volania
Štýlové slúchadlá s mikrofónom do uší s funkciou izolácie okolitého zvuku, ovládaním hlasitosti priamo na plochom kábli, ktorý sa nikdy nezamotá, sú vhodné pre použitie so smartfónmi a tabletmi

 

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila Creative Hitz™ MA500 – vysoko kvalitné slúchadlá s mikrofónom do uší s funkciou izolácie okolitého zvuku a ergonomickým jednotlačidlovým mikrofónom a ovládaním hlasitosti na plochom kábli, ktorý sa nikdy nezamotáva pre použitie so smartfónmi a tabletmi.

 

Štýlovo navrhnuté slúchadlá s mikrofónom v prémiovej chrómovej úprave sú k dispozícii v dvoch farebných variantoch, a to v čiernom a bielom. Ultra ľahké slúchadlá s mikrofónom Creative Hitz MA500 sú najnovším prírastkom do populárnej série headsetov Creative Hitz, ktorej cieľom je poskytnúť vysoko kvalitný zvuk, jasnú hlasovú komunikáciu v najlepšej kvalite aj náročnejším užívateľom s množstvom prídavných funkcií, ako sú jednotlačídlové ovládanie hlasitosti a zabudovaného mikrofónu  na kábli, schopnosť izolácie okolitého zvuku, plochý nezamotávateľný kábel pre jednoduché používanie a skladovanie.

 

Vysoká kvalita zvuku

Vybasované neodymové meniče slúchadiel Creative Hitz MA500 ponúkajú plnšie basy a pôsobivý výkon v hudobných skladbách pri zachovaní jasných hlasových hovorov. Užívatelia získajú zaručene ten najlepší pohlcujúci zvukový zážitok pre akýkoľvek účel použitia.

 

Neskreslené konverzácie s optimalizovaným ovládaním

Zabudovaný mikrofón na kábli s jedným tlačidlom s ovládaním hlasitosti umožňuje viesť neskreslené hovory. Obsahuje taktiež základné ovládacie prvky pre vedenie hovorov a prehrávanie hudby, ktoré sú optimalizované pre smartfóny a tablety.

 

Čistý zvuk pri počúvaní hudby a kábel, ktorý sa nezamotáva

Vďaka plochému káblu, ktorý sa nezamotáva a redukuje nechcené zvuky kontaktov, a pozlátenému konektoru pre veľmi kvalitné pripojenie, si budete môcť vychutnať bezproblémové počúvanie hudby, kde vás skutočne nebude nič rušiť.

 

Izolácia okolitého zvuku

Ergonomický dizajn štupľov do uší izoluje okolitý hluk, aby Vás pri rozhovoroch alebo zábave nič nerušilo. Mäkké silikónové nadstavce do uší sú k dispozícii v troch veľkostiach a optimálne bránia prenikaniu vonkajších zvukov.

 

Technická špecifikácia slúchadiel Creative Hitz MA500

 

Slúchadlá

·         Meniče: 9mm neodymový magnet

·         Frekvenčná odozva: 6Hz ~ 23kHz

·         Impedancia: 16ohms

·         Citlivosť (1kHz): 105dB/mW

Mikrofón

·         Typ: Viacsmerový

·         Impedancia: <2.2kohm

·         Dĺžka kábla: 1.2m

·         Vstupný konektor: 3.5mm 4-pólový pozlátený konektor tvaru L

 

Cena a dostupnosť

Slúchadlá do uší Creative Hitz MA500 budú dostupné od konca Júla 2014 za maloobchodnú odporúčanú cenu 49,99 EUR.

 

Pre informácie o dostupnosti v obchodoch nájdete u svojho miestneho autorizovaného predajcu.

Pre viac informácií o slúchadlách s mikrofónom do uší Creative Hitz MA500 prosím navštívte stránku www.creative.com.