DATALAN a Lenovo podporili futbalistov

Bratislava 22.6. 2010 – Spoločnosti DATALAN a Lenovo sú hlavnými partnermi Slovenskej futbalovej reprezentácie na Majstrovstvách sveta vo futbale 2010 v JAR. Futbalovému a realizačnému tímu venovali Lenovo a DATALAN 46 špičkových notebookov, vďaka ktorým je slovenský tím v kontakte so svojimi rodinami a vernými fanúšikmi.

„Futbalové majstrovstvá sveta sú výnimočná udalosť a som rád, že DATALAN ako verný fanúšik je pri tom. So športovcami nás spája chuť byť stále lepší a myslieť o krok vpred, preto šport na Slovensku dlhoročne podporujeme,“ povedal Štefan Petergáč, predseda predstavenstva spoločnosti DATALAN.

Do Afriky odišla celá slovenská výprava vybavená štýlovými notebookmi Lenovo ideapad U350. Navonok ultraľahké dizajnové kúsky sú vo vnútri nabité najnovšími technológiami pre jednoduchšiu prácu a väčšiu zábavu, napríklad rozpoznanie tváre VeriFace, či priestorový zvuk DolbySound Room. To všetko spolu so skvelou konektivitou a vynikajúcou výdržou na batériu robí ideaPad U350 najlepším notebookom vo svojej triede.

„Rád by som sa spoločnostiam Lenovo a DATALAN poďakoval za podporu a dary, príjemne nás prekvapili,“ dodal tréner reprezentácie Vladimír Weiss starší.

Čítajte exkluzívne rozhovory s futbalistami a trénerom Vladimírom  Weissom
Zaujímate sa o futbal? Vladimír Weiss, Martin Škrtel, Marek Hamšík a Vladimír  Weiss ml. poskytli DATALANu exkluzívny rozhovor nielen o futbale. Čítajte na www.datalan.sk.

Tipujte a vyhrajte notebook od DATALANu a Lenova
Pre všetkých verných fanúšikov futbalu pripravili DATALAN a Lenovo tipovaciu súťaž. Zapojte sa aj Vy do tipovacej súťaže na futbal.sme.sk a vyhrajte špičkový notebook, ktorý používa aj slovenská futbalová reprezentácia.