EDWARD NORTON A Daria Werbowy UVÁDZA NA TRH PRADA PHONE LG 3.0

 

 

Bratislava, 14. februára 2012

Herec Edward Norton a modelka Daria Werbowy sa stali tvárami celosvetovej reklamnej kampane spoločností LG a PRADA (snímka britského módneho fotografa Davida Simsa) uvádza na trh najnovšie Smartfón, PRADA phone LG 3.0. Ide o tretí telefón z ich spoločnej dielne.

 

 

 

 

Kampaň predstaví popredného amerického herca Edwarda Nortona sa žiarivou filmovou kariérou, hral vo filmoch ako Prvotný strach, Kult hákového kríža, Kráľovstvo nebeské a Klub bitkárov. Okrem herectva sa venuje aj písaniu a réžii, spolupracoval napríklad na filme Neuveriteľný Hulk. Vedľa neho sa objaví modelka ukrajinsko-kanadského pôvodu Daria Werbowy, jedna zo svetovo najznámejších modeliek, ktorá so spoločnosťou PRADA pravidelne spolupracuje.
Obe osobnosti stelesňujú hodnoty, ktoré sú sebe vlastnou aj zariadenia PRADA phone by LG 3.0 – štýlový vzhľad a chytré funkcie. Obe hviezdy excelujú vo svojich odboroch a reprezentujú štýl aj obsah. Norton je ako herec navrhnutý na cenu Akadémie, zatiaľ čo Werbowy drží rekord v počte absolvovaných módnych prehliadok v jednej sezóne, zároveň je to jedna z najlepšie platených modeliek posledných rokov.

 

 

Dr Jong-seok Park, prezident a generálny riaditeľ LG Mobile Communications Company hovorí: „Sme potešení, že LG spolupracuje s takto úspešnými ľuďmi, ktorí sú odrazom nášho telefónu PRADA phone by LG 3.0.“

 

Norton dodáva: „Je príjemné spolupracovať so spoločnosťami PRADA a LG, obe značky majú výbornú povesť a sú inovátormi vo svojich odvetviach.“

 
PRADA phone by LG 3.0 kombinuje osobitý štýl značky PRADA s inovatívnymi technológiami spoločnosti LG. Telefón tak ponúka jeden z najväčších a najjasnejších displejov na svete – s uhlopriečkou 4,3″a jasom 800 nitov. Do štýlovo čistého dizajnu PRADA zapadá dotykový displej na prednej časti telefónu, zo zadnej časti je patrný Saffianyho rukopis. Telefón je prevedený v klasickej čiernej farbe. Každý detail bol navrhovaný s jednoduchou eleganciou a pritom s vysokým výkonom vďaka technológiám spoločnosti LG. Maximálnu eleganciu završuje štíhlosť telefónu – iba 8,5 mm s minimom tlačidiel.

Ohromujúci je aj výkon telefónu PRADA phone by LG 3.0. Poháňa ho 1GHz dvojjadrový procesor s architektúrou dual-channel. Vďaka dvojpásmovému Wi-Fi sa telefón pripája k internetu maximálnou rýchlosťou.

K telefónu bude dostupná aj séria príslušenstva PRADA, ako je štýlová kolíska, alebo Bluetooth hands-free. K dispozícii bude aj množstvo štýlových puzdier a obalov.

História spolupráce spoločností LG a PRADA

Spolupráca medzi spoločnosťami PRADA a LG začala v roku 2006 a výsledkom boli dva prémiové telefóny, ktoré sa dostali na trh v roku 2007 a 2008. Dôraz bol kladený na kľúčové prvky telefónu, vrátane softvéru, užívateľského rozhrania, dizajnu a taktiež balenia.

PRADA phone by LG 1.0 bol priekopníkom v oblasti módnych mobilných telefónov. Zaznamenal obrovský úspech, predalo sa ho viac ako milión kusov. Tento prémiový telefón kombinoval najprogresívnejšie technológie a štýlový dizajn. Dôkazom unikátnosti tohto telefónu je, že ho nájdete ako súčasť stálej expozície Múzea moderného umenia v New Yorku a taktiež Múzea súčasného umenia v Šanghaji.

PRADA phone by LG bol technologicky revolučným telefónom. Bol to prvý mobilný telefón s  dotykovým displejom a verzia 2.0 ponúkala unikátny doplnok – hodinky s technológiou Link, ktoré zobrazovali informácie o volajúcom, bolo tu možné prečítať SMS správy, prechádzať históriu hovorov a nechýbala ani dvojcestná notifikácia medzi telefónom a hodinkami.

O spoločnosti PRADA

Spoločnosť PRADA je svetovým lídrom v segmente luxusného tovaru. V portfóliu spoločnosti nájdeme kabelky, kožené výrobky, obuv, oblečenie i doplnky. Licenčne PRADA ponúka aj parfémy a okuliare. Produkty značky PRADA sú priamo distribuované v 70 krajinách sveta vo viac ako 345 predajniach. Ďalej je tovar dostupný prostredníctvom predajní luxusného tovaru, multi-brand obchodov a franšízy.