ESET má najlepšiu personalistku

Jana Heringhová z ESET sa stala v ankete Profesia.sk slovenskou personalistkou roka.

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred počítačovými hrozbami, sa môže pochváliť ďalším úspechom. HR špecialistka firmy Jana Heringhová získala ocenenie RecruitRank portálu Profesia.sk ako najlepšia personalistka na Slovensku. Ocenenie RecruitRank Awards je každoročne udelené personálnym agentúram a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe priamej spätnej väzby od uchádzačov za obdobie posledných 12 mesiacov. Tohtoroční finalisti boli vybraní na základe hodnotení 68 800 uchádzačov, ktorí vyjadrili svoj názor na kvalitu výberových procesov.

„Ďakujem všetkým, ktorí mi umožnili robiť to, čo robím. Všetkým, ktorí mi dali dobré hodnotenie, ale aj tým, ktorí na pohovore v ESET boli, no medzi nás sa nakoniec nedostali. Keby sa v tejto chvíli dávali ceny aj v ostatných profesiách, určite by bolo v našej firme viac ocenených,“ reagovala Jana Heringhová. Potvrdila tak slová generálneho riaditeľa ESET Miroslava Trnku, ktorý pri nedávnom preberaní ocenenia Firmy roka týždenníka TREND označil za strojcov úspechu spoločnosti ESET najmä jej zamestnancov.

Slávnostné odovzdávanie RecruitRank sa konalo 18. novembra pod záštitou veľvyslanca Spojeného kráľovstva Veľkej Británie Michaela Robertsa. „Uvedomujeme si, že ani rok 2010 nebol pre oblasť ľudských zdrojov najľahším. Už vieme, ktoré spoločnosti v tomto roku pristupovali k uchádzačom profesionálne a s úctou. Tretí rok oceňujeme tých, ktorí nepoľavili zo svojej profesionálnej úrovne, ktorú poskytovali uchádzačom o prácu a brali ich ako svojich partnerov,“ píše sa vo vyhlásenie konateľky  spoločnosti Profesia Ivany Molnárovej.