ESET Smart Security 4 Road Show 2009

Najnovšia verzia komplexného bezpečnostného softvéru ESET Smart Security 4, ktorá je na trhu od začiatku marca, sa v máji a v júni predstaví verejnosti na Slovensku v rámci  ESET Smart Security 4 Road Show 2009.
 
Návštevníkov obchodných centier vo veľkých mestách čaká možnosť vyskúšať a spoznať ESET Smart Security 4 a možnosť zahrať si dve interaktívne hry, pripravené špeciálne pre túto príležitosť. Prvou je hra ESET „Viirus Killer“, vychádzajúca z televíznej reklamy s androidom, chytajúcim vírus v podobe červenej guľôčky a na stánku hrateľná populárnym wii ovládačom. Hru „Viirus Killer“ je tiež možné si stiahnuť z www.eset.sk. Druhou hrou je flash podoba tlačenej verzie osvetovej brožúry „Digitálne svety v ohrození“, ktorú si rovnako môže zahrať každý návštevník stránky www.dsvo.sk. Publikácia je postavená na príbehoch z každodenného života používateľa Internetu a PC v reálnom čase a poukazuje na hrozby, ktoré naňho striehnu. Nejde pritom o klasickú produktovú brožúru, ale o netradičný formát realizovaný formou hracej knihy, kde si ďalší dej vyberá sám čitateľ.
 
Poslaním ESET Smart Security 4 Road Show 2009 je atraktívnou formou popularizovať tému počítačovej bezpečnosti a upozorniť na rôzne nebezpečenstvá striehnuce na používateľov internetu.
 
ESET pozýva na svoju road-show v týchto mestách:
15.-16.5. OC Max, Nitra
21.-22.5. Europa Shopping Center, Banská Bystrica
23.-24.5. OC Dubeň, Žilina
27.-28.5. Polus City Center, Bratislava
5.-6.6. OC Max, Trnava
10.-11.6. Aupark, Bratislava
13.-14.6. Optima, Košice
19.-20.6 Avion Shopping Park, Bratislava
26.-27.6. OC Max, Poprad
 
ESET vo verzii 4 je zatiaľ najviac pripravený produktový rad pre svetový trh, zabezpečujúci tú najvyššiu ochranu voči všetkým, aj novovzniknutým infiltráciám.
 
Verzia 4 má niekoľko kľúčových vlastností, ktorými sa odlišuje od svojich predchodcov. K nim patria najmä:
· Self-Defense funkcia bráni počítačovým infiltráciám zastaviť alebo zmeniť stav ochrany počítača
· Sys Rescue aplikácia na vytvorenie záchranného CD alebo USB kľúča
· Kontrola a správa vymeniteľných médií (USB kľúče, flash disky)
· Viac možností firewallu nastavovať pravidlá a výnimky
· Šifrovaná komunikácia cez HTTPS a POP3s je chránená vylepšeným firewallom