Fujitsu LIFEBOOK A531

LIFEBOOK A531 patrí k robustnejším a dobre vybaveným notebookom.

 

 

Vďaka procesoru  Intel Core i5-2410M (2,3 GHz) a operačnej pamäti 2×2 GB hravo zvládne aj náročnejšie úlohy. Integrovaná grafická karta Intel HD Graphics má nízku spotrebu, a pritom ponúka slušný výkon aj pre hry a filmy v HD rozlíšení. Matný 15,6“ LED displej má fyzické HD rozlíšenie 1366×768 bodov a širokouhlý formát 16:9.

 

 

Vďaka integrovanému HDMI rozhraniu si však môžete jednoducho vychutnať obraz aj v plnom HD rozlíšení na veľkej obrazovke televízorov. Notebook má spoľahlivú ergonomickú klávesnicu s numerickou časťou, ktorá je navyše vode odolná. K základnej výbave patria bezdrôtové rozhrania WLAN a Bluetooth a webová HD kamera s digitálnym mikrofónom, ktoré vám poskytnú najvyššiu mieru konektivity a pohodlie pri práci aj na cestách.

Pre úplne nezávislé pripojenie na internet nechýba voliteľný slot pre dátovú SIM. Notebook má výbornú výdrž pri práci na batérie. Je osadený 6-článkovou batériou s kapacitou 4400 mAh. Jeho hmotnosť je pritom len 2,5 kg. Novinkou pre tento model je funkcia Anytime USB charge, vďaka ktorej môžete dobíjať svoje USB zariadenia aj pri vypnutom notebooku. Dodáva sa spolu s originálnym operačným systémom Windows 7 Professional 64-bit a so softvérom Office 2010s.

 

 

 

Odporúčaná koncová cena bez DPH:  568 EUR