Fujitsu LIFEBOOK SH531

 

Ak notebook často prenášate, je vhodné poobzerať sa radšej po menšom a ľahšom spoločníkovi, ktorý vás nebude na cestách zaťažovať. Naším tipom pre vás by mohol byť napríklad LIFEBOOK SH531. S 13,3” antireflexným HD displejom a hmotnosťou len 1,9 kg je tento notebook dostatočne malý a ľahký na každú cestu, takže môže byť ideálnym každodenným spoločníkom, ktorého si ľahko vezmete domov, do práce, školy alebo na cesty, a pritom svojím výkonom hravo pokorí nejedného väčšieho konkurenta.

Notebook má veľmi dobrú konektorovú výbavu, vďaka ktorej sa dajú ešte jednoduchšie pripájať najrôznejšie externé periférie. Tým sa rozširuje jeho funkcionalita. Do slotu notebooku LIFEBOOK SH531 môžete zasunúť napríklad 34 mm kartu ExpressCard a pripájať sa na internet kdekoľvek pomocou externého modemu UMTS. Jeho širokú konektivitu ďalej zaisťujú rozhrania WLAN, Bluetooth V2.1 + EDR, konektor eSATA, integrovaná 1,3 Mpx webová kamera s digitálnym mikrofónom a podpora pre bezdrôtový prenos obrazu cez štandard Intel Wireless Display.

 

 

O bezpečnosť vašich dát sa postará systém BIOS s podporou služby Computrace a hardvérové zámky systému BIOS a pevného disku. Operačný systém zastupuje 64-bitový originálny Windows 7 Professional s doplnkovým balíkom Office 2010s.

 

Odporúčaná koncová cena bez DPH:  682 EUR