GFI Software organizuje obchodno-certifikačné školenie.

GFI Software organizuje obchodno-certifikačné školenie pre českých a slovenských predajcov

Školenia sa konajú 17. – 19. marca v Hradci Králové a 9 .- 10. apríla v Senci
Spoločnosť GFI Software, popredný poskytovateľ infraštruktúry pre malé a stredne veľké podniky (SMB), oznámila termíny obchodno-certifikačných školení pre svojich predajcov v Českej republike a na Slovensku. Témou školení sú existujúce aj nové produkty ako v on-premise, tak cloudovej verzii.

 

 

Obchodno-technické certifikačné školenie pre českých predajcov sa bude konať v termíne od 17. do 19. marca v Hradci Králové. Školenie je rozdelené do 3 blokov:

17. marca:  Produkty GFI Software radu G-10 – GFI MailEssentials 2014, GFI MailArchiver, GFI WebMonitor, GFI MailEssentials Online a nový softvér rodiny GFI – GFI WIRELESS SENTRY a GFI APP Central

18. marca: Cloudové služby – GFI MAX Mail, GFI MAX RemoteManagement, IASO, GFI WIRELESS SENTRY, GFI APP Central

19. marca: Novinky distribúcie PB Com – ALTARO, OPEN-MESH, IASO, ACUNETIX, VIPRE

 

 

 

Pre slovenských partnerov GFI pripravuje obchodno-technické certifikačné školenie v dňoch 9. a 10. apríla v Senci. Školenie je rozdelené do 2 blokov:

9. apríla: Produkty GFI,  cloudové služby – GFI MAX Mail, GFI MAX RemoteManagement, IASO, GFI WIRELESS SENTRY, GFI APP Central

 

10. apríla: Novinky distribúcie PB Com – ALTARO, OPEN-MESH, IASO, ACUNETIX, VIPRE

 

Viac informácii o jednotlivých školeniach a možnosť registrácie nájdete tu.

 

 

 

O GFI Česká republika a Slovensko

GFI je na českom a slovenskom trhu zastúpená pobočkou GFI Česká republika a Slovensko so sídlom v Hradci Králové, ktorá dodáva produkty a riešenia GFI prostredníctvom rozsiahlej siete svojich autorizovaných predajcov. Popri ponuke on-premise riešení koncovým zákazníkom dodáva tiež infraštruktúru poskytovateľom riadených služieb umožňujúcich zvýšiť ich obrat a koncovým zákazníkom využívať výhody cloudových riešení. GFI Česká republika a Slovensko poskytuje aj servisné služby a služby technickej podpory. Viac informácií o spoločnosti nájdete na http://www.gfi.cz.

 

 

O GFI

GFI Software je popredným softvérovým vývojárom. Malým a stredne veľkým podnikom ponúka jednotný zdroj riešení pre oblasť webovej a emailovej bezpečnosti, archivácie, zálohovania a faxovania, sieťového a bezpečnostného softvéru aj hostovaných technológii. Produkty GFI sú dostupné formou softvéru, v rámci cloud architektúry (model SaaS) alebo ako hybridné riešenia ponúkajúce to najlepšie z oboch týchto modelov. Vďaka technológiám s radom ocenení, ústretovej cenovej politike a silnému zameraniu na požiadavky SMB sektora uspokojuje GFI potreby produktivity a kontinuity vyžadovanej podnikmi po celom svete. Spoločnosť má pobočky v USA, Veľkej Británii (Londýn a Dundee), Rakúsku, Českej republike, Austrálii, na Filipínach, na Malte a v ďalších častiach sveta, ktoré sa starajú o stovky tisíc inštalácií. Obchodný model spoločnosti GFI je postavený na nepriamom predaji cez partnerský kanál, ktorý má celosvetovo tisíce partnerov. Spoločnosť je tiež Microsoft Gold Certified Partnerom. Viac informácií o spoločnosti nájdete na http://www.gfi.com.