HTC predstavuje Desire 601 a Desire 300 Mieri na strednú triedu aj na úplných začiatočníkov

 

 

 

Spoločnosť HTC predstavila celý rad noviniek vo svojom produktovom portfóliu. Rozšírenia sa dočkala rodina telefónov z radu Desire – s modelom Desire 601 mieri hlavne na strednú triedu, ktorá vyžaduje nadštandardné technológie za prijateľnú cenu. Druhý predstavený model, Desire 300, je určený hlavne začiatočníkom vo svete inteligentných telefónov. HTC predstavilo nové príslušenstvo pre produktovú radu HTC One s názvom HTC BoomBass a HTC Fetch a predstavilo aj modrý variant svojho zmenšeného modelu HTC One mini.


HTC Desire 300


HTC Desire 601 cieli predovšetkým na zákazníkov strednej triedy. Telefón disponuje 4,5 palcovým qHD displejom, dvojjadrovým procesorom Snapdragon 400 s frekvenciou 1,4 GHz a 1GB pamäťou RAM, podporuje tiež LTE režim siete. Interná pamäť dosahuje veľkosť 8 GB a dá sa ďalej rozšíriť až o 64GB pomocou micro SD karty. Modelu Desire 601 nechýba ani najnovšie prostredie Sense 5 s personalizovanou domácou obrazovkou HTC BlinkFeed. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 5 megapixelov aj funkciu HTC Zoe spolu s možnosťou vytvárať Video Highlights. Vďaka tomu možno zhotovovať fotky vo forme živých trojsekundových videí alebo poskladať pol minútové video z viacerých vyhotovených fotografií a videí, doplnené o hudbu z prednastavených tém. Tento telefón strednej triedy je tiež vybavený HTC BoomSound, dvojicou stereo reproduktorov umiestnených na prednej strane.

 

HTC Desire 601


Telefón pre úplných začiatočníkov, Desire 300, ponúka za prijateľnú cenu nadštandardnú výbavu v podobe 4,3 palcového displeja s najnovšou nadstavbou Sense 5 a dvojjadrovým procesorom Snapdragon s taktom 1 GHz. Vďaka tomu dostáva aj úplný nováčik v mobilnom svete možnosť využiť revolučnú domovskú obrazovku HTC BlinkFeed, ktorá každému užívateľovi umožňuje nastaviť si personalizovaný obsah priamo zo sociálnych sietí alebo noviniek zo sveta.

 

Nové príslušenstvo pre rad HTC One

 

Spolu s dvoma novinkami do produktovej rodiny HTC Desire predstavila spoločnosť aj nové príslušenstvo pre modely HTC One. V ponuke bude nový HTC BoomBass a HTC Fetch. HTC BoomBass je kompaktný subwoofer, ktorý sa pripája pomocou BlueTooth a rozširuje možnosti HTC BoomSound. Má dedikovaný zosilňovač, ktorý v kombinácii s HTC BoomSound poskytuje basom čistý zvuk a silný výkon.

HTC Fetch naopak pomôže s hľadaním strateného telefónu. Jedná sa o kompaktný prívesok na kľúče, ktorý je s telefónom spárovaný pomocou BlueTooth. Pokiaľ sa HTC Fetch dostane mimo dosah Bluetooth spárovaného telefónu, upozorní na to používateľa zvukovým signálom. Takisto je možné pomocou HTC Fetch aktivovať zvonenie na stratenom telefóne, pokiaľ je v dosahu. O dostupnosti nového príslušenstva v Slovenskej republike budeme včas informovať.

Elegantné modré HTC One mini

Zmenšený model HTC One mini sa dočkal rozšírenia o ďalší farebný variant. Pri príležitosti predstavenia nových telefónov Desire uviedla spoločnosť tiež HTC One mini vo sviežej modrej farbe. Modrý variant telefónov sa objaví na slovenskom trhu počas tohtoročnej jesene.

 

O cene a dostupnosti modelov HTC Desire 601 a Desire 300 v Slovenskej republike budeme včas informovať.

Viac o produktoch a novinkách nájdete na stránkach www.htc.cz.