Iconia A1 – 830 – špičkový tablet so štýlovým dizajnom a 7,9 “ IPS displejom

Iconia A1 – 830 – špičkový tablet so štýlovým dizajnom a 7,9 “ IPS displejom

 

• Elegantný dizajn s kovovým zadným krytom z hliníka

• Úchvatný obraz na 7,9 “ displeji s LED podsvietením a technológiou IPS ( 1 )

• Skvelý výkon s ​​procesorom Intel ® Atom ™ a dva reproduktory pre kvalitný zvuk

• Ideálna voľba pre užívateľov , ktorí hľadajú kvalitný tablet , s ktorým si môžu vychutnať surfovanie na internete , hranie hier , zdieľať obsah a zostať neustále v spojení s priateľmi

• Možnosť vytvorenia vlastného spoľahlivého , bezpečnejšieho a ľahko ovládateľného cloudu BYOC ™ ( Build Your Own Cloud )

 

Spoločnosť Acer dnes predstavila Acer Iconia A1 – 830 , nový 7,9 “ tablet s operačným systémom Android , špičkovým a štýlovým dizajnom , vysoko kvalitným IPS displejom ( 1 ) , vysokým výkonom a sýtym zvukom . Jeho cena začína na iba 4 990 Sk vrátane DPH . Iconia A1 – 830 je ideálnou voľbou pre užívateľov , ktorí hľadajú kvalitné tabliet pre surfovanie na internete , občasné hranie hier , zdieľanie obsahu a chcú byť v neustálom kontakte s priateľmi .

Nový tablet Acer Iconia A1 – 830 má premiéru na tohtoročnom veľtrhu CES 2014 ( Consumer Electronic Show ) v Las Vegas . Prvýkrát bude ukázaný na akcii Digital Experience spoločnosti Pepcom v pondelok 6. januára . Tá vyzdvihuje niektoré z najhorúcejších gadgetov a technológií , ktoré sú tento týždeň uvádzané .

“ Naším hlavným cieľom pri návrhu Acer Iconia A1 – 830 bolo , aby sme našim zákazníkom priniesli optimalizovaný tablet s Androidom , ktorý bude v porovnaní s inými zariadeniami výrazne vynikať , “ povedal Jerry Kao , viceprezident divízie Acer Mobile Consumer Business Unit . “ Spotrebitelia chcú viac než inokedy kvalitné produkty za priaznivú cenu . Acer Iconia A1 – 830 prináša oveľa viac než tablety v rovnakej triede . Môže sa pochváliť IPS displejom , špičkovým dizajnom s hliníkovým povrchom a skvelým výkonom aj kvalitným zvukom . „

 

Elegantný dizajn a IPS displej

Prvotriedne návrh tohto tabletu so zadným hliníkovým krytom a kovovým vnútorným rámom mu pridáva na tuhosti a pevnosti . Táto odolná konštrukcia poskytuje dostatočnú ochranu 7,9 “ displeji s technológiou IPS a rozlíšením 1 024 × 768 px . IPS displej ponúkne so svojím ostrým obrazom a presnými farbami pri pohľade z uhla až 178 ° lepší vizuálny zážitok . Pomer strán 4:3 zase prináša veľkú zobrazovaciu plochu pre prehliadanie webových stránok aj čítanie elektronických kníh .

Prvotriedne šasi s elegantným strieborným dizajnom je príjemné na dotyk vďaka hladkému povrchu so zaoblenými hranami . Tento štýlový a ľahko prenosný tablet váži iba 380 gramov . 7,9 “ displej lemuje elegantný rámček s šírkou len 8,15 mm . Vďaka tomu sa dá tablet pohodlne držať iba v jednej ruke a druhou ho môžete ovládať pomocou multidotykov .

Vysoký výkon a dlhá výdrž na batériu pre surfovanie a zábavu

Tablet Acer Iconia A1 – 830 je osadený procesorom Intel ® Atom ™ ( Clover Trail + ) Z2560 s taktom 1,6 GHz a 1 GB pamäte LPDDR2 SDRAM . Ovládanie tabletu je tak absolútne plynulé a rýchle , rovnako ako aplikácie , webové stránky , prehrávanie videa i mobilné hry . Osadený procesor má tiež zásluhu na dlhej výdrži tabletu na batériu – až 7,5 hodiny .

“ Ľudia toho od svojich tabletov požadujú čoraz viac , preto musíme byť napred , predvídať ich nároky a potreby , “ povedal Hermann Eul , viceprezident a generálny riaditeľ divízie Mobile and Communications spoločnosti Intel . “ Spoločnosť Acer navrhla tablet , ktorý využíva náš viacjadrový multivláknový procesor Intel Atom určený pre systém Android . Nový tablet Acer Iconia A1 – 830 poskytne hladký , rýchly a bezproblémový chod aplikácií pre Android vrátane multitaskingu , surfovanie na webe a hranie hier . Sme nadšení , že majú používatelia k dispozícii ďalšie zariadenia s Androidom osadené procesorom Intel . „

Tablet Iconia A1 – 830 bol navrhnutý pre skvelý zážitok z multimédií na cestách – prehráva videá aj filmy . Užívatelia si plne vychutnajú multimédiá aj vďaka dvom reproduktorom so sýtym stereo zvukom . Vďaka 16GB úložisku majú k dispozícii veľa priestoru ako pre filmy , hudbu a fotky, tak aj pre aplikácie . Zároveň môžu pre rozšírenie kapacity využiť MicroSD slot , ktorý podporuje až 32GB ( 3 ) karty . Iconia A1 – 830 je postavená na operačnom systéme Android 4.2.1 Jelly Bean .

Tablet Acer Iconia A1 – 830 umožňuje pripojenie k Wi – Fi sieťam s bezdrôtovým rozhraním 802.11b/g/n . Jeho zadná kamera zvládne natáčať videá so zvukom v 1080p Full HD a snímky v rozlíšení 2 560 × 1 920 px . Predná kamera sa skvele hodí na videohovory . Dokáže urobiť snímky s rozlíšením 1 600 × 1 200 px a môžete s ňou nahrávať ozvučené video v kvalite 720p . Tablet je vybavený micro USB konektorom a rozhraním Bluetooth 3.0 . Vďaka tomu môžu používatelia k tabletu ľahko pripojiť celú radu iných zariadení , ako je klávesnica , slúchadlá s mikrofónom alebo reproduktory .

K dátam na počítačoch Acer možno ľahko pristupovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom služby BYOC ™ ( Build Your Own Cloud ) ( 4 ) . Tá umožňuje používateľom vytvoriť na ich zariadeniach svoj ​​vlastný cloud pre hudbu , fotky či iné typy dokumentov . Tieto vlastnými silami vytvorené cloudy sú založené na otvorenej platforme od Aceru a sú spoľahlivejšie , bezpečnejšie , ľahko sa používajú a poskytujú užívateľom plnohodnotný prístup k ich dátam a obsahu kedykoľvek a odkiaľkoľvek .

Príslušenstvo pre vyššiu produktivitu a ochranu proti poškodeniu

Celá rada voliteľného príslušenstva k tabletu pre produktívnejší prácu aj väčšiu zábavu .

Klávesnica Acer Crunch Keyboard – Pre užívateľov , ktorí potrebujú klávesnicu , ponúka Acer najmodernejšie ultratenkou Crunch Keyboard , ktorá je integrovaná do mäkkého puzdra z umelej kože . Puzdro s klávesnicou možno ľahko zložiť tak , aby slúžilo ako stojan pre tablet . Samotná klávesnica má hrúbku len 5,3 mm , pripojenie Bluetooth 3.0 a nabíja sa cez konektor microUSB .

Puzdro Acer Crunch Cover – Puzdro Crunch Cover je vyrobené z odolného mikrovlákna a možno ho zložiť viacerými spôsobmi . Vďaka tomu môže užívateľ postaviť tabliet do rôznych uhlov podľa potreby . Toto tenké puzdro zaisťuje prístup ku všetkým portom a je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach .

Medzi ďalšie voliteľné príslušenstvo patrí ochranný kryt , fólie alebo sada adaptéra s taškou .

Cena a dostupnosť

 

Tablet Acer Iconia A1 – 830 bude možné zakúpiť už v tomto štvrťroku za cenu od 4 990 Sk vrátane DPH .