Insignia 785 PRO s atómovým základom

Insignia 785 PRO s atómovým základom – prvý tablet od spoločnosti GOCLEVER s procesorom Intel® Atom™
GOCLEVER pokračuje v rozvoji svojej rady tabletov s Androidom o veľkosti 7,85″ – tentokrát táto spoločnosť hrdo uvádza svoj tablet Insignia 785 PRO s procesorom Intel Atom Z2580 2 GHz, ktorý zaisťuje ešte vyšší výkon a dlhší pracovný čas.

Nové procesory Intel® Atom™  súnavrhnuté pre mobilné aplikácie, kde sú hlavnými prioritami výkon a malý rozmer. Tento procesor bez námahy zvláda dokonca i najnáročnejšie hry, grafické efekty a taktiež video v rozlíšení HD. Garantuje taktiež nadpriemernú stabilitu pre aplikácie, ktoré sú vyhľadávané užívateľmi z podnikateľskej sféry. Vďaka technológii Hyper-Threating môže nový dvojjadrový procesor Intel® Atom™ poskytovať výkon podobný procesorom štvorjadrovým.

 

„V posledných mesiacoch získavajú tablety so systémom Android nesmiernu obľubu – s istotou môžeme povedať, že tabletová revolúcia je v plnom prúde. A my sme na jej čele od samého začiatku a máme istotu, že naše produkty sa odlišujú od konkurencie svojimi inovatívnymi riešeniami a že určujeme nové trendy v segmente tabletov,” hovorí  Roman Panek, viceprezident spoločnosti GOCLEVER.

 

„Dôkladne monitorujeme potreby užívateľov. Chceme dodávať produkty, ktoré naozaj užívatelia chcú – a zaznamenali sme veľa požiadaviek na produkty v konfigurácii s procesormi Atom. Preto sme urobili rozhodnutie používať najnovšie, vysoko výkonné a energiu šetriace procesory Intel,” doplňuje Roman Panek.

 

Tento tablet však nemá len silné “srdce”. Dalšou dôležitou vlastnosťou modelu Insiginia 785 PRO je jeho jedinečný displej 7,85″ s pomerom strán 4:3 a s rozlíšením 1024 x 768. Displej je postavený na technológii IPS, ktorá garantuje skvelú, ostrú kvalitu obrazu so živými farbami a široký pozorovací uhol. Pre prenos dát na displej je tento tablet vybavený grafickým procesorem PowerVR SGX544 a pamäťou 1 GB DDR2 RAM. Vnútorná pamäť je 16 GB. Naviac môžu užívatelia rozšíriť ukladaciu kapacitu pomocou externých kariet microSD.Táto konfigurácia uľahčuje spracovávanie digitálneho obsahu pri prehliadaní webových stránok a zaisťuje, že akákoľvek hra alebo náročná aplikácia pôjdu plynule.

 

Tablet je ďalej vybavený modulom GPS a dodávaný s mapami Poľska, Slovenska a Českej republiky, čo z neho robí plne funkčnú navigáciu. Zariadenie pracuje na operačnom systéme Android 4.2.2 (Jelly Bean) a podporuje štandardy bezdrôtového displeja, čo umožňuje bezdrôtový prenos obrazu na veľkú televíznu obrazovku. Jednoducho pripojte adaptér  GOCLEVER AERODISPLAY k televízii a pohodlne si prehliadajte svoje fotografie a prehrávajte videá na veľkej televíznej obrazovke vo svojej izbe. Tablet je taktiež vybavený dvomi objektívmi. Jeden na prednej strane s 2Mpix a druhý 5Mpix s autofokusom na strane zadnej.

 

Insignia 785 PRO je štíhle a ľahké zariadenie. Výška je 7,2 mm a važí iba 310 g. Moderný, strieborno modrý hliníkový rám vytvára dojem štýlovosti a zároveň robí prístroj odolnejším, pevnejším a robustnejším. Naši vývojári osadili tablet 4600mAh batériou, čo je dosť na 5 hodín intenzívneho používania.

 

 

Najnovší tablet od spoločnosti GOCLEVER je už teraz na trhu a doporučená koncová cena je EUR 210,-. Ako u ostatných tabletov GOCLEVER je na prístroj poskytovaná 2ročná záruka.

Vzhľadom k nejasnostiam, ktoré se týkajú správne písanej podoby značky GOCLEVER v online i offline médiách, by sme vás radi informovali, že výrobca uprednostňuje podobu GOCLEVER (prípadne Goclever), ktorá odpovedá i ochrannej známke.

 

Spoločnosť GOCLEVER poskytuje riešenia na poli spotrebnej elektroniky už viac než 8 rokov a ponúka tu najlepšiu hodnotu za vynaložené peniaze. Spoločnosť sa zameriava na všetkých, ktorý hľadajú technologicky vyspelé zariadenia s ľahkým používaním, ktoré sú konštruované na mieru európskym požiadavkám. Spoločnosť sa prezentuje vysoko konkurenčným prístupom k cenovej politike. Stratégia spoločnosti GOCLEVER je oceňovaná miliónmi užívateľov vo viac než 20 zemiach Európy i Ázie. GOCLEVER patrí medzi troch najvýznamnejších hráčov na trhu východnej a strednej Európy. Výroba prebieha v Shenzene, zataľ čo oddelenie výskumu a vývoja pracuje pod vedením tímu expertov z Európy. Tu se taktiež rozvíjajú nové projekty a navrhujú nové výrobky. Centrála GOCLEVER je v poľskom Poznani, pobočky sú v Českej republike, Slovensku, Rumunsku, Ukrajine, Rusku, Bielorusku a Taliansku. http://www.goclever.com