Internetový portál Printy.sk

Printy.sk je novým internetovým médiom, ktorý prináša pravidelný servis – informácie o predplatnom, anotáciu obsahu, jednoduchú komunikáciu s vydavateľskými  domami a ich ponúkanými službami. Súčasťou portálu je aj možnosť objednať si predplatné vybraného titulu. Pridanú hodnotu tvorí aj prepracovaný predplatiteľský systém pre každého abonenta. Cieľom je, aby sa čitateľ aktuálne dozvedel, čo práve vyšlo nové v oblasti tlačovín a aké články nájde v tom ktorom titule, bez toho, aby musel ísť do stánku. Vyskúšať si môžu dodatočne doobjednať staršie číslo periodika z ponuky vydavateľstiev.

 

 

 

 

Hlavným benefitom úvodnej stránky sú sekcie – Časopisy, Vydavatelia a Kategórie, kde sa po ich kliknutí návštevníkovi predostrie zoznam buď všetkých časopisov, alebo vydavateľov, a pre ľahšiu orientáciu slúži zvlášť sekcia kategória, ktorá má o niečo širší záber tým, že každá hlavná kategória má svoju podkategóriu.
Novinky, ktoré sú zobrazené tiež na hlavnej stránke, nájdete výber aktuálnych krátkych správ z rôznych sekcií na daný deň.
Existujú rôzne katalógy, zoznamy, kľúčové slová na vyhľadávanie informácii, ale s portálom Printy.sk máte všetko pod jednou strechou, a tým je tento portál vaším on-line stánkom.

Autor: Printy.sk