SELF VIRTUAL

SELF VIRTUAL je nový produkt renomovanej spoločnosti VNET, ktorá disponuje momentálne najmodernejším komerčným serverhousingovým centrom na Slovensku.

 


SELF VIRTUAL je nový produkt renomovanej spoločnosti VNET, ktorá disponuje momentálne najmodernejším komerčným serverhousingovým centrom na Slovensku.

Image

 

Nová stránka www.selfvirtual.sk vám ponúka možnosť vytvoriť si virtuálny alebo dedikovaný server, už za pár minút – také jednoduché je teraz začať podnikať na internete.

VIRTUÁLNY SERVER
je ideálne riešenie pre majiteľov webových stránok, ktoré svojimi nárokmi presahujú možnosti zdieľaného webhostingu, ale prevádzka vlastného servera je pre nich veľmi nákladná. Ak potrebujete špecifické nastavenia servera, ktoré nie sú možné na klasickom webhostingu, máme pre vás riešenie. Virtuálny server SelfVirtual.

Image

Virtuálne servery sú cenovo dostupnejšie ako kúpa vlastného servera pri rovnakej funkčnosti. Poskytujú prehľadnú správu a jednoduché administračné rozhranie. Servery SelfVirtual si dokážete sami zriadiť už do 9 minút, majú neobmedzený traffic a non-stop technickú podporu. Ponúkajú plne izolovaný systém s ssh root prístupom a možnosťou výberu OS. Vaše dáta sú bezpečne uložené na externom storage s diskovým poľom RAID 5. Spoločnosť VNET vám garantuje až 99,9 % dostupnosť.
Pre všetky virtuálne servery je možnosť vybrať si svoju obľúbenú distribúciu. Pre Debian sme okrem základnej inštalácie pripravili dve varianty. Debian/LAPM – Linux/ Apache/MySQL/PHP predinštalované webové technológie a Debian/ISP config – OpenSource ISP management and Hosting Control Panel. Ku každému programu je možné doobjednať si okrem inštalácie služieb aj administráciu systému podľa Vašich požiadaviek. Ceny produktov nájdete na www.selfvirtual.sk

Dedikovaný server
Pre náročnejších zákazníkov je určený prenájom serverov. Dedikovaný server je vyhradený pre potreby jediného zákazníka. Takýto server a hardware je kompletne v správe poskytovateľa, čiže spoločnosti VNET, avšak zákazník má nad ním absolútnu kontrolu a môže na ňom prevádzkovať aplikácie podľa vlastných predstáv. Dedicated serverhousing spája dve služby do jednej. Spája prenájom servera a jeho umiestnenie v dátovom centre VNET. Dedikovaný server odporúčame zákazníkom, ktorí majú potrebu outsourcingu serverových služieb, nechajú inštaláciu a konfiguráciu ich servera na odborníkov a chcú využívať služby administrácie servera, ktorá je tarifikovaná paušálne alebo spoplatnená hodinovou sadzbou. Dedikované servery SelfVirtual môžete začať používať už do 24 hodín od objednania. Majú neobmedzený traffi c SIX a NIX, IP KVM a poskytujú možnosť výberu OS. Samozrejmosťou je nepretržitá technická podpora, garantovaná dostupnosť 99,9 % a variabilná konfigurácia s možnosťou rozšírenia dátového priestoru s využitím virtual storage v RAID 5 . Servery sú pripojené do backbone VNET s prenosovou kapacitou n x 10 Gbps. Takisto je možnosť dedikovanej kapacity do rôznych európskych peeringov. Ku každému programu si môžete objednať administráciu systému podľa Vašich požiadaviek. Na stránke www.selfvirtual.sk máte možnosť objednať dedikovaný server už od 77 €.

Správa serverov
Správa servera je doplnková služba určená pre klientov s dedikovaným, alebo virtuálnym serverom a nemajú čas, resp. technické znalosti pre správu svojho servera. Každý server potrebuje pravidelnú údržbu (aktualizácie systému), monitoring služieb a vykonávanie bezpečnostného auditu. Administrátori SelfVirtual garantujú optimálny výkon servera, bezpečnosť vašich dát, pravidelný update a monitoring vašich služieb spojený s e-mail notifi káciou. VNET preberá zodpovednosť za bezproblémový chod servera. Zabezpečuje celkovú funkčnosť operačného systému servera a nepretržite monitoruje jeho činnosť a činnosť služieb. Zasahuje v prípade problému na serveri, alebo spravovanej služby a rieši aktuálne vzniknuté problémy. Aktívne sleduje správanie servera a preventívne reaguje na predpokladané problémy. V ponuke sú tri možnosti správy serverov, ktoré poskytujú okrem štandardnej správy servera aj predplatené technické zásahy administrátora. Pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí potrebujú zastrešiť správu viacerých serverov, resp. správu komplexných systémov sa podmienky stanovujú individuálne podľa predstáv zákazníka. Štandardná správa servera zahŕňa non-stop technickú podporu, e-mail notifikáciu, pravidelnú aktualizáciu systému, optimalizáciu výkonu, počiatočné nastavenia a grafické sledovanie vášho trafficu.

Bližšie informácie nájdete na www.selfvirtual.sk. V prípade záujmu si môžete virtuálny server samoobslužne aktivovať do 9 minút na www.selfvirtual.sk, alebo nás kontaktujte na sales@vnet.sk.