Konferenčné technológie Polycom sú dostupné aj na Slovensku

Interaktívne tabule a inovatívne technológie zamerané na manažment videokonferencií si čím ďalej tým viac razia cestu k slovenským B2B zákazníkom. Deje sa tak aj vďaka značke Polycom, ktorá je už 25 rokov celosvetovým lídrom v oblasti firemnej multimediálnej, videokonferenčnej a audiokonferenčnej komunikácie. Autorizovaným partnerom pre poskytovanie jej riešení na Slovensku a v Českej republike sa stala spoločnosť MARSANN IT.

Najmodernejšie technológie pre organizovanie konferenčných hovorov na diaľku spôsobom tzv. telepresence výrazne zefektívňujú vnútro-firemnú komunikáciu, komunikáciu s klientmi a partnermi či vzdelávacie procesy. Interaktívne technológie, ktoré vyvíja značka Polycom, ponúkajú viacero riešení na prenos obrazu, zvuku a multimediálneho obsahu počítača vo vysokom rozlíšení a kvalite prostredníctvom internetu. Súčasťou portfólia tejto značky sú aj nástroje pre správu, manažment a diagnostiku koncových prvkov. Technológie Polycom pritom prestávajú byť doménou iba zahraničných a nadnárodných spoločností. Čoraz viac ich využívajú už aj malé a stredne veľké firmy, ktoré dosahujú týmto spôsobom komunikácie znižovanie nákladov na cestovanie a zvýšenie efektivity práce pracovných tímov.

Naším cieľom je poskytovať riešenia šité na mieru. Podľa technologických a finančných požiadaviek klienta vypracujeme analýzu a navrhneme optimálne riešenie, ktoré pomôže danej firme či organizácii zefektívniť a ešte viac sprítomniť komunikáciu na diaľku s ich kolegami či partnermi,“ hovorí Ján Baliak, CEO spoločnosti MARSANN IT, ktorá sa stala autorizovaným partnerom značky Polycom nielen pre Slovenskú ale aj Českú republiku.

S cieľom lepšie sa oboznámiť s možnosťami videokonferenčných technológií od výrobcu Polycom si budú môcť záujemcovia zo Slovenska v blízkej budúcnosti produkty tejto značky aj zapožičať. Špecialisti z MARSANN IT zabezpečia ich prenájom ako aj inštaláciu. „Klienti si tak budú môcť komfortne porovnať ich doterajší spôsob riešenia videokonferencií so v súčasnosti najsofistikovanejšími svetovými technológiami,“ uvádza Ján Baliak.

Spoločnosť MARSANN IT má s integráciou technológii Polycom skúsenosti napríklad v rámci nadnárodného projektu Eduworld Holding, v ktorom išlo o prepojenie niekoľkých zahraničných univerzít vo Veľkej Británii, Francúzsku, Rusku aj na Ukrajine. Technológie Polycom už zefektívňujú procesy komunikácie aj v samotnej autorizovanej partnerskej spoločnosti. „S progresívnym rastom našej spoločnosti a rozširovaním našich retailových pobočiek na celom území Slovenska a tiež v Českej republike je to ideálne riešenie ako šetriť čas aj náklady a minimalizovať neefektívne cesty manažérov na stretnutia autami,“ vysvetľuje CEO MARSANN IT Ján Baliak.