LG podporuje Virgin Racing

LG podporuje Virgin Racing, tím Formule 1.

BRATISLAVA, 12. júla 2010: LG Electronics (LG) rozširuje svoje pôsobenie vo Formule 1™ podporou tímu Virgin Racing. Tento krok spoločnosti LG iba potvrdzuje jej záujem o podporu menších tímov, ktoré sa novo objavujú na vrchole motoristického športu.

Popri svojom pôsobení ako globálny a technologický partner od minuloročnej sezóny, sa LG stala tiež oficiálnym dodávateľom stajní Virgin Racing a Lotus Racing i výrobcu motorov Cosworth.

Pre tím Virgin Racing dodáva spoločnosť LG svoje výrobky priamo na preteky aj do jeho továrne. Stajňa Virgin Racing vstúpila do FIA majstrovstiev sveta Formule 1™ túto sezónu ako jeden z troch nových tímov.

„Sme veľmi radi, že sme sa mohli spojiť s LG. Nielen, že majú vo svojom portfóliu neuveriteľné množstvo produktov, ale sú tiež priekopníkmi v oblasti špičkových technológií. Aj preto je Virgin Racing pre LG skvelým partnerom.“, komentuje situáciu Graeme Lowdon, CEO Virgin Racing. „Virgin Racing už produkty LG využíva a to nielen na Grand Prix, ale aj vo svojej  továrni v Dinningtonu. Dúfame, že toto partnerstvo bude pokračovať i v nasledujúcich rokoch.“

Týmto krokom LG potvrdzuje svoj záujem podporovať menšie a novšie tímy, ktoré stúpajú na vrchol motoristického športu.

Andrew Barrett, viceprezident pre celosvetový sponzoring LG Electronics, dodáva: „Je nám potešením, že môžeme ohlásiť toto nové partnerstvo. Virgin Racing predstavuje vo Formule 1 silnú značku. V LG radi podporíme úsilie tejto stajne presadiť sa vo vrcholovom motošporte. Tím Virgin Racing veľmi tvrdo pracoval na svojom výkone, a preto mu chceme tiež pomáhať. Veríme totiž, že vďaka technológii môže byť náš život lepší.“