Logitech G predstavuje najrýchlejšiu hernú myš na svete G402

Spoločnosť Logitech predstavila doposiaľ najrýchlejšiu hernú myš s úplným názvom Logitech® G402 Hyperion Fury™ Ultra-Fast FPS Gaming Mouse. Myš Hyperion Fury sa vyznačuje exkluzívnou technológiou spoločnosti Logitech na snímanie pohybu Fusion Engine™, ktorá dokáže spoľahlivo sledovať pohyb rýchlosťou vyše 12 metrov za sekundu, a je vybavená ďalšou exkluzívnou technológiou spoločnosti Logitech s názvom Delta Zero™ pre dosiahnutie bezkonkurenčnej presnosti.

 

 „Prijali sme výzvu vytvoriť najrýchlejšiu myš na svete pre potreby hráčov FPS hier a po troch rokoch intenzívneho výskumu a vývoja sme hrdí, že môžeme predstaviť myš, akú dokáže vyvinúť jedine Logitech,“ povedal Ehtisham Rabbani, generálny riaditeľ divízie herných produktov spoločnosti Logitech. „Myš Logitech G402 Hyperion Fury je najrýchlejšia herná myš, ktorej sa žiadna iná nevyrovná, a je to tak najlepšia myš pre hranie FPS hier, kde je potreba byť rýchly. Vďaka jej odľahčenej konštrukcii v spojení s presnosťou a možnosťami technológie Fusion Engine vám umožní vykonávať rýchle, divoké švihy a ovládnuť tak bojisko, čím znovu potvrdzuje, že Veda víťazí!“

 Technológia Fusion Engine vyvinutá konštruktérmi spoločnosti Logitech rieši problém, ktorý malo veľa hráčov FPS hier: ich myš nedokázala sledovať ich pohyb tak rýchlo, ako boli oni schopní reagovať na situáciu. Spojením najmodernejšej technológie optického senzoru s akcelerometrom a gyroskopom dokáže technológia Fusion Engine poskytnúť nedostižnú rýchlosť sledovania pohybov.

 „Myš Hyperion Fury sa teraz stane súčasťou mojej hardvérovej výzbroje,“ povedal Braxton ‚Swag‘ Pierce, šampión v hre Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) za iBUYPOWER. „Toto je myš, na ktorú som čakal.“

 Špičková rýchlosť sledovania pohybu

 Srdcom technológie Fusion Engine myši Hyperion Fury je 32bitový vstavaný procesor ARM, ktorý umožňuje dosiahnuť rýchlosť sledovania pohybu presahujúcu 12 metrov za sekundu. Veľmi rýchle pohyby sú možné aj vďaka odľahčeným materiálom a klzákom s nízkym trením, ktoré súčasne ponúkajú čo najpohodlnejší pocit pri ovládaní myši.

 Nedostižná presnosť a precíznosť

 Exkluzívna technológia spoločnosti Logitech s názvom Delta Zero zaisťuje myši Hyperion Fury úplne dokonalú presnosť. Je možné okamžite prepínať medzi štyrmi voľbami nastavení rozlíšenia (DPI), takže ho môžete znížiť pre sniperské odstreľovanie, ku ktorému potrebujete dokonalú presnosť na jediný pixel, alebo zvýšiť pre veľmi rýchle manévre, a aj tie budete mať pod maximálne precíznou kontrolou. Pokiaľ využijete ovládaciu aplikáciu Logitech Gaming Software, môžete si pridať piate nastavenie rozlíšenia DPI a prispôsobiť aj ďalšie možnosti a funkcie myši podľa vašich predstáv. Vďaka možnosti bleskurýchle prepínať rozlíšenie od 4000 DPI do 240 DPI vám myš Hyperion Fury poskytuje všestrannosť, ktorá vám pomôže ovládnuť bojový chaos. Prispôsobenie osobným potrebám

 Na myši Hyperion Fury je osem programovateľných tlačidiel, ktoré môžete ľubovoľne konfigurovať – priradiť im zložité makrá alebo jednotlivé klávesy – pomocou aplikácie Logitech Gaming Software. Vašu osobnú konfiguráciu je možné uložiť do vstavanej pamäte myši, aby jej vyvolanie a prístupnosť boli čo najrýchlejšie. A pretože myš Hyperion Fury má spoľahlivú rýchlosť prenosu signálov o pohybe v takte 1 milisekundy, môžete si byť istí, že všetky vaše príkazy budú vykonané prakticky v okamihu.

 Cena a dostupnosť

 Očakáva sa, že herná myš Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse bude v Spojených štátoch i v Európe k dispozícii začiatkom augusta 2014 za odporúčanú maloobchodnu cenu 59,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.gaming.logitech.com.