Logitech Mini Boombox vám ponúkne skvelý zvuk kdekoľvek

 

 

Mobilný reproduktor s funkciou hlasitého telefónu vám v spojení s prístrojmi
s Bluetooth umožní užívať si hudbu a konverzácie

 

FREMONT, Kalifornie — 2. novembra 2011 

Dnes spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) predstavila kompaktný zvukový systém Logitech® Mini Boombox určený pre hudbu, filmy, hry a telefonovanie, ktorý sa dá ľahko prepojiť so smartfónmi, tabletmi a ďalšími prístrojmi s Bluetooth®.

Zvukový systém Logitech Mini Boombox je síce malý, no jeho veľkosť spočíva vo vlastnostiach a výkone. Má špeciálne navrhnutú akustickú komoru, vďaka ktorej si môžete vychutnať skvelý zvuk so zvýraznenými basmi, a praktický hlasitý telefón s vstavaným mikrofónom, ktorý vám ponúka telefonovanie s čistým, nerušeným zvukom v kancelári, v aute alebo na záhrade vášho domu. Výborne sa hodí aj na video chat – nech už ste sami alebo sa vás bude pozerať viac.

„Logitech Mini Boombox vám ponúka príležitosť nosiť si so sebou kdekoľvek kvalitný zvuk,“ povedal Azmat Ali, viceprezident príslušenstva pre tablety a mobilné zariadenia spoločnosti Logitech. „V súčasnosti mobilné zariadenia často zastupujú funkcie kina, koncertného pódia, hernej konzoly a konferenčného centra – a ľudia chcú, aby kvalita zvuku bola tomu úmerná. Logitech Mini Boombox taký zvuk prináša.“

Systém Logitech Mini Boombox sa dá ľahko spárovať s obľúbenými smartfónmi, tabletmi a ďalšími zariadeniami, ktoré pri komunikácii cez rozhranie Bluetooth® podporujú zvukový profil Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), a spolupracujú s telefónmi vybavenými podporou profilu Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5). Je napájaný z internej batérie, ktorá sa dobíja cez rozhranie USB – takže sa nikdy nemusíte zaťažovať výmenou batérií – a jej kapacita vydrží až na desať hodín prevádzky v závislosti na spôsobe používania a okolitých podmienkach. To je dostatočne dlhá doba, aby ste si s priateľmi mohli spolu vypočuť celé playlisty svojich obľúbených skladieb alebo byť hore celú noc a rozprávať sa cez telefón. A vďaka podsvietenému dotykovému ovládaciemu panelu možno prístroj hravo ovládať cez deň aj v noci.

 

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že zvukový systém Logitech Mini Boombox bude v Európe k dispozícii koncom novembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.