Logitech predstavuje BRIO 4K STREAM EDITION

Spoločnosť Logitech dnes predstavila kameru Logitech® BRIO 4K STREAM EDITION. Táto nová webová kamera s rozlíšením Ultra HD 4K vám umožní vytvárať pôsobivé streamy, ktorými môžete živo prenášať hranie hier alebo čokoľvek zaujímavé, pričom zachytí aj najjemnejšie detaily rysov vašej tváre a poskytne verné video vo vysokom rozlíšení HD 1080p pri snímkovej frekvencii 60 snímok za sekundu (fps).

Kamera BRIO 4K STREAM EDITION má rozlíšenie Ultra HD 4K a vysoký dynamický kontrast (HDR), vďaka čomu poskytuje štvornásobne vyššie rozlíšenie než súčasné Full HD, a automaticky sa prispôsobuje zmenám v jase, takže váš záber nebude tmavý pri protisvetle, alebo keď budete odchádzať von z miestnosti. Ultra vysoké rozlíšenie HD 4K súčasne zachytí aj najmenšie detaily výrazu vašej tváre v živých a verných farbách a zachová plnú kvalitu HD obrazu, keď budete záber približovať a odďaľovať, takže vaši diváci nebudú pri sledovaní ničím rušení, aj keby sa výrazne menilo zadné svetlo.

Vďaka úzkej spolupráci s poprednou softvérovou firmou SplitmediaLabs zameranou na prenos streamov hier bol optimalizovaný software XSplit™ Broadcaster a XSplit Gamecaster tak, aby poskytli riešenie typu „všetko v jednom“, ktoré zaistí kompatibilitu s rozlíšením 4K a vysokú snímkovú frekvenciu, ktoré kamera Logitech BRIO 4K STREAM EDITION vie ponúknuť. Ku každej kamere rovnako patrí bezplatná ročná prémiová licencia na XSplit, ktorá sa vzťahuje na aplikácie XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster. Navyše OBS™ podporuje technológiu Logitech BRIO STREAM, takže streamovať budete môcť ihned po vybalení kameru.

Kamera Logitech BRIO 4K STREAM EDITION bude k dispozícii na Slovensku u vybraných distribútorov (Alza, Czech Computer, Datart, HPTronic, NAY) od septembra za odporúčanú cenu 249€.