Logitech predstavuje miniatúrnu bezdrôtovú myš do vrecka

 

Nová maličká myška prináša slobodu bezdrôtového pripojenia a istotu spoľahlivosti ovládania

 

 

FREMONT, Kalifornia — 15. február 2012

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes predstavila Logitech® Wireless Mini Mouse M187, vreckovú myš so spoľahlivým bezdrôtovým pripojením.

Vďaka miniatúrnej veľkosti sa dá Logitech Wireless Mini Mouse M187 ľahko schovať do vrecka či kabelky. Môžete sa navyše rozlúčiť s káblom a užívať si bezdrôtovú slobodu podporenú silným, spoľahlivým pripojením bez oneskorení a výpadkov.

Nastavenie je jednoduché a nevyžaduje žiadny softvér. Stačí zasunúť tzv. nano receiver do vášho počítača a môžete okamžite začať myš používať. Nano receiver je tak malý, že môže zostať v USB porte vášho notebooku stále – a ak ho potrebujete odpojiť, uschováte ho jednoducho vnútri myši. V oboch prípadoch sa teda nemusíte obávať, že by sa vám prijímač stratil.

„Myš Logitech Wireless Mini Mouse M187 môžete vziať spolu so svojim notebookom vďaka malým rozmerom kdekoľvek,” povedal Petr Binder, sales manager společnosti Logitech pre Českú republiku a Slovensko. „Táto praktická myš vám vďaka bezdrôtovému pripojeniu dopraje viac voľnosti, zároveň však umožní presnejšie ovládanie než touchpad vášho notebooku.”

 

 

 

Logitech Wireless Mini Mouse M187 sa dodáva v niekoľkých farbách, takže môžete vyjadriť svoj individuálny štýl. Navyše získavate trojročnú záruku a spoľahlivý produkt vysokej kvality, ktorá zo spoločnosti Logitech urobila popredného svetového výrobcu doplnkov umožňujúcich ľuďom pripájať sa k digitálnemu svetu.

 

 

Cena a dostupnosť

Logitech Wireless Mini Mouse M187 bude v Európe na trhu od februára za odporúčanú maloobchodnú cenu 19,99 €. Viac informácií nájdete na www.logitech.com.