Logitech uvádza v špeciálnej edícii bielu verziu klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 určenú do obývačky

 

 

 

 

Spoločnosť Logitech dnes ohlásila bielu verziu obľúbenej klávesnice Logitech® Wireless Touch Keyboard K400 v špeciálnej edícii. Klávesnica bola navrhnutá do obývačiek a teraz je k dispozícii tiež v jasne bielej farbe, ktorá sa dobre hodí k moderným interiérom.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White bola vytvorená špeciálne preto, aby vyhovovala vašim potrebám keď chcete ovládať počítač v obývačke. Môžete ju používať v pohodlnej polohe aj keď ležíte na pohovke, pretože má bezdrôtový dosah 10 metrov a môžete s ňou tak ľahko ovládať váš laptop, nech už samotný, alebo pripojený k televízii. Vstavaný 9 cm touchpad umožňuje intuitívne ovládanie kurzoru vo vertikálnom aj horizontálnom smere a nemusíte teda používať samostatnú myš.

„Nová klávesnica Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White sa stala vo svoje základnej verzii jednou z našich vôbec najpopulárnejších klávesníc a naďalej perfektne drží krok s dizajnovými trendmi tohto roku,” povedal Thibaud Nolf, riaditeľ sekcie klávesníc a klávesnicových setov spoločnosti Logitech pre región EMEA. „Nech už surfujete v nových YouTube videách, tweetujete o svojom obľúbenom TV programe alebo píšete email priateľom, táto klávesnica je perfektný univerzálny doplnok. A hodí sa k dizajnu vašej obývačky.”

Na rozdiel od podobných produktov je nastavenie klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 jednoduché. Proste zapojíte malinký USB prijímač Unifyng do USB portu a klávesnica je pripravená na použitie. Používatelia môžu k prijímaču Unifying pripojiť až 5 ďalších zariadení a batérie vydržia až jeden rok. Vyhnete sa tak nepoddajným káblom a napájacím portom. Klávesnica je tiež prispôsobená tak, aby mohla stáť vertikálne, čo znamená, že tí, čo majú radi minimalistický dizajn, môžu klávesnicu Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White ľahko odložiť v polohe na stojato niekde do svojej blízkosti.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že klávesnica Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White bude v Európe k dispozícii v septembri za doporučenú cenu 39,99 €. Viac informácií nájdete na stránkach www.logitech.cz alebo na našom blogu.