Logitech X100 Mobile Speaker je skvelým spoločníkom na cesty

Logitech predstavuje prenosný bezdrôtový reproduktor
s krištáľovo čistým zvukom

Jednoduché pripojenie a atraktívny dizajn – mobilný reproduktor

 

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) predstavila mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker, ktorý môžete vziať so sebou kamkoľvek, má vo svojej triede najlepší zvuk a je navrhnutý pre ľudí s aktívnym životným štýlom.

Dizajn mobilného reproduktoru Logitech X100 Mobile Speaker zaujme nejedného okoloidúceho, rovnako ako jeho krištáľovo čistý zvuk, ktorý by nikto v tak malom prevedení nečakal. Model Logitech X100 Mobile Speaker vychádza v ústrety všetkým vašim potrebám – zdroj hudby môžete pripojiť cez rozhranie Bluetooth, batéria reproduktoru vydrží päť hodín a k dispozícii je aj vstavaný mikrofón, aby ste reproduktor mohli používať na hlasité telefonovanie.

„Prenosný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker sme navrhli tak, aby pripojenie zariadení a prehrávanie hudby bolo jednoduché a intuitívne,“ povedal Peter Binder zo spoločnosti Logitech. „Je malý, takže ho môžete vziať so sebou kamkoľvek a ľahko a bez káblov streamovať hudbu z vášho zariadenia cez rozhranie Bluetooth. Je to skvelý spoločník na cesty.“

Mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker sa dodáva v piatich zaujímavých farbách, ktoré ešte viac zdôraznia jeho atraktívny štýlový vzhľad: v šedej, žltej, oranžovej, červenej a zelenej. Navyše vďaka praktickému káblu s konektorom micro-USB možno ľahko dobíjať jeho Li-Ion akumulátor, aby mal silu vás opäť potešiť.

 

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že mobilný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker bude v Európe k dispozícii v januári 2014 za doporučenú maloobchodnú cenu 49,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.

 

 

Informácie o produkte

Mobilný reproduktor

Logitech® X100 Mobile Speaker

Najlepší zvuk v danej triede, ktorý si môžete so sebou vziať kamkoľvek

Dátum uvedenia: január 2014                                        
Zahájenie dodávok: 1. štvrťrok 2014
Cena: 49,99 €                                                                       
K dispozícii na: www.logitech.com

 

Popis produktu

Mobilný reproduktor Logitech® X100 Mobile Speaker má skvelý zvuk a môžete ho vziať so sebou kamkoľvek. Tento mono reproduktor má vo svojej triede najvyššiu kvalitu zvuku, veľmi ľahko sa prenáša a k svojmu zariadeniu na prehrávanie hudby ho ľahko pripojíte bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®, takže svoju hudbu môžete do reproduktoru streamovať až zo vzdialenosti 10 metrov*. Vďaka dobíjaciemu akumulátora môžete svoju hudbu počúvať aj na cestách kde nebude k dispozícii elektrická zásuvka – na jedno nabitie až päť hodín. Navyše, ak budete používať mobilný telefón, môžete na diaľku ovládať hlasitosť reproduktoru a využiť ho aj pre telefonovanie s hlasitým telefónom. Reproduktor má atraktívny dizajn a prevedenie. Je k dispozícii v piatich odvážnych farbách.

 

Hlavné vlastnosti

·         Hutný zvuk: Dajte hlasitosť naplno a užite si krištáľovo čistý zvuk z reproduktoru malých rozmerov.

·         Jednoduchá mobilita: Vezmite ho so sebou na cesty alebo sa uvoľnite a počúvajte hudbu doma – tento reproduktor môžete mať kdekoľvek.

·         Jednoduché a intuitívne použitie: Pripojte reproduktor bezdrôtovo a môžete streamovať hudbu zo zariadení cez rozhranie Bluetooth zo vzdialenosti až 10 metrov. Ak použijete mobilný telefón, môžete tiež ľahko telefonovať s hlasným telefónom a ovládať hlasitosť reproduktoru cez mobil.

·         Kompaktný dizajn: Reproduktor je k dispozícii v piatich odvážnych farbách a za jeho dizajnom sa určite každý obzrie.

·         Dlhá výdrž batérie: Vychutnajte si až päť hodín** nepretržitého prehrávania hudby na jedno nabitie. Vďaka praktickému káblu s micro-USB konektorom možno ľahko dobiť vstavaný Li-Ion akumulátor a pokračovať v zábave.

Kompatibilita pri prehrávaní zvukov

  • Chytré telefóny, tablety a ďalšie zariadenia, ktoré podporujú profil bezdrôtového prenosu zvuku prostredníctvom Bluetooth [Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)] alebo môžete využiť pripojenie pomocou konektoru jack 3,5 mm (napr. MP3 prehrávače a počítače).

Kompatibilita pre telefonovanie

  • Telefóny s podporou profilu pre hands-free telefonovanie cez Bluetooth (Bluetooth Hands-Free Profile HFP1.5)

Technické údaje produktu

·         Rozmery produktu (D׊×H): 97,5 × 85 × 37 mm

Záruka

 

·         Obmedzená záruka na hardvér 2 roky