Lumia 930 je teraz dostupná na slovenskom trhu

Najnovšie inovácie kombinujú v krásnom tele to najlepšie od Microsoftu a Lumie

Microsoft dnes oznámil dostupnosť Lumia 930 s operačným systémom Windows Phone 8.1 na Slovensku. Zariadenie v sebe integruje to najlepšie z Microsoftu a Lumie a prináša do smartphonov najlepšie video a foto funkcie.

 

Lumia 930 obsahuje bohatúponuku aplikácií a služieb, prináša kvalitný dizajn s kovovými detailmi a novými živými farbami. Celý obsah, ako sú fotky, videá alebo dokumenty, synchronizuje medzi Windows Phone, PC, tabletom a prístrojmi Xbox.

·         Jasný 5“ full HD OLED displej vám umožní sledovať vaše obľúbené seriály, filmy alebo videoklipy za každých svetelných podmienok, a vďaka 2 420mAh batérii a vstavanému bezdrôtovému nabíjaniu sa nemusíte báť, že by vám došla energie.

·         Vďaka špičkovému 20Mpx fotoaparátu s optickou stabilizáciou obrazu a vysoko kvalitnou optikou ZEISS je zaznamenávanie dôležitých momentov a ich opätovné prežívaniejednoduché a zábavné.

·         S vylepšenou funkciou Nokia Camera a Living Images môžete do statických snímok pridať pohyb a emócie, zatiaľ čo aplikácie ako Nokia Storyteller, Nokia Creative Studio alebo Nokia Refocus vás nechajú prejaviťešte viac kreativity.

·         Štyri mikrofóny a funkciaRich Recording dovolujú nahrávať prostredníctvom Lumia 930 video s rozlíšením HD a neuveriteľným smerovým audiom. Lumia 930 tiež podporuje nahrávanie i prehrávanie priestorového zvuku.

·         Štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na frekvenciu 2,2 GHz zaisťuje dostatočný výkon napríklad pre hranie Xbox hier alebo fotenie, nakrúcanie a spracovanie videa.

·         Vstavaný pohybový senzor SensorCore vďaka nízkej spotrebe umožní využívaťrôzne fitness aplikácie, ako je napríklad Bing Health and Fitness, bez toho, aby sapoužívateľ musel strachovať o výdrž 2 040mAh batérie.

·         Ďalšie funkcie zahrňujú napríklad notifikáciu prostredníctvom Centra Akcií, sadu funkcií, Microsoft Enterprise Feature Pack, Microsoft Office, OneDrive, Nokia Camera, HERE Mapy a Drive+. Všetky robia zLumia 930 skvelé zariadenie pre prácu i zábavu.

“V dnešnom svete sociálnych sietí je nahrávanie a zdieľanie fotografií a videa omnoho dôležitejšie než kedykoľvek predtým,” hovorí Lukáš Křovák, manažér divízie Windows spoločnosti Microsoft a dodáva:  “Lumia 930 perfektne spája to najlepšie z Microsoftu a Lumie a prináša takú kvalitu fotiek a videa, aká doteraz nebola na smartphonoch.“

       Lumia 930 bude dostupná na Slovensku vo voľnom trhua u operátorov. Lumia 930 bude dostupná v širokej škále fariebvrátane žiarivo oranžovej, zelenej, čiernej a bielej za odporúčanú maloobchodnú cenu 549 eur.

 

Najdôležitejšie technické špecifikácie:

 

 Lumia 930

Operačný systém

Windows Phone 8.1

HERE služby

Bezplatné celosvetové HERE Mapy a HERE Drive+; Bezplatné HERE Transit dostupné v Obchode

Displej

5” Full HD OLED, 1 920 × 1080; 441ppi; 16:9; Vyrezávané Gorilla Glass 3; trojstĺpcová domovská obrazovka, čitateľnosť na priamom slnku, Super Sensitive Touch na ovládanie v rukaviciach

Batéria

2420 mAh batéria, integrované bezdrôtové nabíjanie

Procesor

2.2 GHz štvorjadrovýQualcomm Snapdragon 800 procesor

Hlavný fotoaparát

PureView 20 Mpxso stabilizátorom Optical Image Stabilization, rozlíšenie: 1 920 × 1080. Vrátane funkcie Nokia Camera. Dvojitý LED blesk, optika ZEISS

Predný fotoaparát

HD 1,2 Mpxširokouhlý

Pamäť

2 GB RAM, 32 GB interné úložisko; 7 GB cloudového úložiska OneDrive zadarmo