Image

Luxusné notebooky ASUS S6 odeté do pravej kože

Koža je materiál, ktorý v oblasti výpočtovej techniky nevyužíva. Stretávame sa s ňou snáď len v prípade niektorých herných zariadení, napr. volantoch. Spoločnosť ASUS však prichádza s novou radou notebookov S6 Leather odetou do pravej prírodnej kože. Ako luxusne takto odetý notebook pôsobí môžete vidieť na okolitých screenshotoch.

„Na dotyk príjemný a teplý kožený povrch s vysokou trvanlivosťou mení tento priemyselný produkt v niečo osobnejšie – poľudšťuje techniku a približuje ju tak bližšie k človeku.“ – hlása jeden zo sloganov…

Image

Každý kus kože je vyberaný a aplikovaný na hliníkovú konštrukciu ručne (vyše roka trvalo než sa tento postup zdokonalil do takej podoby, aby sa mohlo začať so sériovou výrobou) čo robí výrobu veľmi nákladnou a zdĺhavou, termíny dodávok tak môžu dosiahnuť až dvoch mesiacov. Nie je to len koža, ktorou notebook uchvacuje, sú to tiež nerezové čapy a leštená klávesnica…a vysoký výkon…

Image

Notebooky série S6 Leather budú poháňať dvojjadrové procesory Intel Core Duo L2300/L2400 v spojení s čipovou sadou Mobile Intel 945GM Express. Vďaka systému správy napájania ASUS Power 4 Gear+ sa automaticky upravuje rýchlosť procesora v závislosti od záťaže systému. Predlžuje sa tak životnosť batérie o 20-25%. Displej veľkosti 11,1 palcov, so špeciálnou Glare vrstvou a technológiami Color Shine, Crystal Shine a exkluzívnou ASUS Splendid Video Intelligence Technology zaručuje perfektný obraz.

Notebooky majú zabudovanú sieťovku Intel PRO/Wireless 3945ABG, 3xUSB, 1x čítačku pamäťových kariet, 1x slot Express Card. Dodávané budú s DDR2 pamäťami a pevným diskom s kapacitou od 60 do 120GB. Pri rozmeroch 27 x 19,1 x 2,25 ~ 3,7cm dosahujú hmotnosť 1,37kg (s 3-článokovými batériami).

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ZDROJ: TS

{moscomment}