Najlepším partnerom spoločnosti HP na Slovensku je opäť DATALAN

Spoločnosti DATALAN, poprednému slovenskému poskytovateľovi  IT služieb, patrí ďalšie významné ocenenie. Na slávnostnom vyhlasovaní spoločnosti Hewlett-Packard Slovakia bol DATALAN ocenený ako Najlepší partner v predaji všetkých  produktov a služieb HP a tiež Najlepší komerčný partner v predaji HP hardvéru za rok 2013.

 

 

Za spoločnosť DATALAN prevzal významné ocenenie z rúk generálneho riaditeľa HP Slovakia Martina Sůru člen predstavenstva spoločnosti Marek Paščák. Ako uviedol, opätovný zisk ocenení je pre firmu hodnotným potvrdením dôvery zákazníkov a klientom spoločnosti DATALAN vysiela jasný signál, že za dodávateľa si vybrali významnú a spoľahlivú IT spoločnosť. „Na slovenskom IT trhu pôsobíme už takmer 24 rokov, a nielen rozrastajúca sa rodina spokojných zákazníkov, ale aj každoročné prestížne partnerské ocenenia sú svedectvom toho, že náš záväzok prinášať na slovenský trh najnovšie inovácie a špičkové svetové riešenia plníme,“ zdôraznil Marek Paščák. „Tohtoročné ocenenia sú tiež veľkou satisfakciou pre členov nášho tímu za poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom a prehlbovanie odborných znalostí, a aj im patrí moje poďakovanie.“

 

Partnerské ocenenia udeľuje spoločnosť HP  svojim dodávateľom na základe obchodných výsledkov, dôležitá je aj vysoká odbornosť a nadštandardná starostlivosť o zákazníka. Potvrdením toho, že spoločnosť DATALAN patrí každoročne medzi najlepších HP partnerov, je zoznam ocenení posledného obdobia:
– The Best Partner 2013 for All Products,
– The Best Commercial Hardware Partner 2013 for Printing &Personal Systems Products,
– The Best Partner 2012 for all Products & Services,
– The Best Partner 2012 for Commercial Personal Systems Group Products,
– The Best Partner 2011 for Commercial Products,
– The Best Partner 2010 for Commercial Personal Systems Group Products,      
– The Best Partner 2010 for Commercial Imaging & Printing Group Products,     
– The Best Partner 2009 for Commercial Personal Systems Group Products,      
– The Best Partner 2009 for all products & services. 

 

DATALAN je zároveň jedným z najväčších autorizovaných servisných partnerov značiek HP, IBM, Asus, Dell, Lenovo, OKI, Philips a Kyocera na Slovensku, so servisnými pobočkami v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a Žiline. DATALAN má štatút Gold ServiceOne Enterprise Specialist a Gold ServiceOne Printing and Computing, ktoré sú dôkazom, že ich poskytovateľ spĺňa mimoriadne náročné kritériá na záručný a pozáručný servis produktov HP.