Navrhni si job! a vyhraj

Práca.  Job. Robota. Zamestnanie. Flek. Málokomu sa to páči, ale pracovať je údajne najlegálnejší spôsob, ako sa dostať k peniazom. A dobrá práca je na nezaplatenie. Ešte lepšia je, keď ti za ňu aj ktosi zaplatí. No a úplne ideálne je vymyslieť si, za čo mi bude šéfstvo platiť. Veď to je priam kacírska myšlienka popierajúca celý vysnívaný kapitalizmus!

Mladí talentovaní ľudia, ktorí majú skvelé nápady, ich však niekedy z rôznych dôvodov nevedia či nemôžu uskutočniť. Ak patríš medzi tých pár šikovných, čo vo svojich hlavách nosia vízie, ako ľuďom s chytrým telefónom zlepšiť život, akcia Navrhni si job! Ti prináša riešenie. Presnejšie, navrhni aplikáciu pre iOS či Android, ktorá je praktická, prínosná a hlavne originálna.

Práve originalita a jedinečnosť je najdôležitejším kritériom, na ktoré treba myslieť. A motivácia je skutočne lákavá: ako autor víťazného nápadu získaš polročnú platenú stáž v softvérovej spoločnosti, kde v prostredí IT expertov budeš pracovať na svojom nápade. Málo? Navyše budeš ešte obdarovaný novučičkým iPadom. Stále málo? Okrem pocitu víťazstva sa budeš môcť opájať pocitom z dobrej veci: tvoja fakulta dostane od vyhlasovateľa súťaže bonus 500EUR.

Všetky informácie nájdeš na www.qbsw.sk od 1.5.2011. Súťažiť môžeš do 19.6.2011.

Source: www.qbsw.sk