Need For Speed World klope na dvere

Pokračovanie úspešnej série Need For Speed s podtitulom World bude vydané 20. júla. Hra by mala hráča vrhnúť do obrovského a sociálne prepojeného sveta. Prináša nový systém bonusov a prepracovaný postup v štýle RPG. Momentálne si môžete hru bezplatne stiahnuť na stránke world.needforspeed.com a odskúšať do 10. úrovne. Ak si hráč zakúpi tzv. Starter Pack, získa kredit na bonus SpeedBoost, plný prístup do 50. úrovne, balíček rôznych výkonnostných bonusov a možnosť zakúpiť si ďalšie veci do hry (napr. ďalšie výkonnostné balíčky, zapožičanie auta, dvojnásobný nárast skúsenostných bodov).

Ak si hru predoobjednáte, oproti ďalším hráčom získate týždňovú výhodu a taktiež garantovaný prístup ku všetkým akciám v rámci betatestu. Nebude chýbať ani možnosť rezervácie používateľského mena a umiestnenie statusu VIP do pretekárskeho profilu. Predbežné objednávky prijímajú eastore.ea.com a vybraní digitálni distribútori.

Need For Speed World kombinuje, ako hovorí výrobca, „najlepšie akčné preteky vo svojej kategórii a bezkonkurenčné prvky sociálnej siete“. Hráči môžu pretekať s kýmkoľvek zo svojich priateľov a vyzvať ich k napínavým online „bitkám“ a policajným naháňačkám naprieč svetom, ktorý sa rozkladá na ploche takmer 250 km2. Hra prináša nové prostredie do obľúbených miest z predchádzajúcich edícií, čím vytvára „najväčší a najúžasnejší pretekársky svet, aký kedy séria NFS ponúkla“.
Source: www.needforspeed.com