Nokia Freestyle Show odštartovala Majstrovstvá Slovenska vo freestyle snowboardingu a freeski

V sotobu 15.1. 2011 sa na námestí v Gallerii Eurovea konalo netradičné podujatie NOKIA FREESTYLE SHOW. Svoje umenie prišli predviesť najlepší slovenskí snowboardisti Matej Matýs, Matej Dolník, Jakub Brziak, Martin Buša a Dušan Bizík a freestyloví lyžiari Juraj Bernát, Viliam Tomo a Richard Jurečka. Všetci títo jazdci patria k slovenskej freestylovej špičke, takže sa bolo na čo pozerať. Okrem freestylovej show si prítomní mohli vyskúšať voľný pád do Bagjumpu. Tento event bol pozvánkou pre všetkých fanúšikov adrenalínových športov na oficiálne Majstrovstvá SR vo freestyle snowboardingu a freeski NOKIA FREESTYLE TOUR 2011. Prvé podujatie sa uskutoční už tento týždeň 22. januára v Parksnow Donovaly. Viac info na www.nokiafreestyletour.sk

O Ovi
Vďaka kombinácii Ovi z dielne divízie Nokia Services s inteligentne navrhnutými telefónmi Nokia vznikol úplne unikátny a bohatší mobilný životný štýl. K Ovi sa každý deň pripojí viac ako 250 000 nových užívateľov, ktorí tak rozširujú komunitu 165 miliónov ľudí doslova zo všetkých krajín na svete, ktorí už služby Nokia využívajú. Ovi obohacuje ich životy o veci, akými sú napríklad: rýchlo sa rozširujúci obchod s tým najjednoduchším prístupom k populárnym aplikáciám a hrám, celosvetovo najlepšie mapy, milióny hudobných skladieb a skvelé komunikačné schopnosti, ktoré im umožňujú spojiť sa s ľuďmi, na ktorých im najviac záleží. Vo vzdialených oblastiach Číny, Indie, Indonézie a Nigérie je dostupná rodina informačných služieb z oblasti zdravotníctva, vzdelávania a hospodárstva nazvaná Ovi Life Tools. K dispozícii je tiež Ovi Mail populárny i medzi tými, ktorí nemajú žiadny prístup k počítaču a v spolupráci s indickou Yes Bank bola spustená tiež komerčná mobilná banková služba Nokia Money.

O spoločnosti Nokia

V spoločnosti Nokia sa riadime heslom spájať ľudí. Kombinujeme pokročilé technológie s personalizovanými službami, ktoré umožňujú ľuďom zostať blízko toho, na čom im záleží. Každý deň sa viac ako 1,2 miliardy ľudí navzájom spája prostredníctvom zariadenia od spoločnosti Nokia – od mobilných telefónov, cez pokročilé smart telefóny až po vysoko výkonné mobilné počítače. V súčasnosti spoločnosť Nokia prostredníctvom portálu Ovi (www.ovi.com) integruje svoje prístroje s inovatívnymi službami ako sú hudba, mapy, aplikácie, e-mail a mnohé ďalšie. Spoločnosť Nokia spája ľudí aj prostredníctvom športových aktivít, ktoré podporuje a organizuje. Zameriava sa na zimné aj letné športy, v minulosti snowboarding (Nokia X Tour), dnes už aj freestylové lyžovanie. Oba športy sa spájajú v jednom  podujatí Nokia Freestyle Tour. V letných mesiacoch organizovala spoločnosť Nokia Adrenaline Park na obľúbenom festivale Bažant Pohoda. Spoločnosť NAVTEQ je celosvetovým lídrom v oblasti digitálnych máp a navigačných služieb a spoločnosť Nokia Siemens Networks je globálnym poskytovateľom vybavení, služieb a riešení pre komunikačné siete.