Nová kampaň 4G internetu od marca

(Bratislava, 28. marec 2008) – Používanie 4G internetu na 6 mesiacov zadarmo pre rodiča s malým dieťaťom, ročné predplatné jedného zo siedmych časopisov alebo rozšírené zriadenie internetu pre seniorov. To sú výhody, ktoré T-Com prináša v novej kampani na programy 4 G internet Turbo alebo Turbo Plus od začiatku marca do konca mája.
 
Zákazník, ktorý sa rozhodne používať jeden z programov 4G internetu Turbo, okrem Turbo 1 alebo Turbo 1 Plus, v rámci marcovej kampane získa za 1,20 SK s DPH ročné predplatné na jeden z ponúkaných mesačníkov. Ide o periodiká Emma, Zdravie, Mamina, Pekné bývanie, Záhradkár, Dobré jedlo a Poľovníctvo a rybárstvo.
 
Ďalšia možnosť sa vzťahuje sa na mamičky alebo oteckov ktorí preukážu, že majú dieťa mladšie ako 2,5 roka. Internet od T-Comu môžu využívať ktorýchkoľvek 6 mesiacov zadarmo počas doby viazanosti. Po jej uplynutí bude zákazník platiť zvýhodnenú cenu za pripojenie zobrazenú v tabuľke. Rodičia majú v rámci kampane zároveň nárok na ročné predplatné časopisu za 1,20 SK s DPH.
 
T-Com v kampani myslel aj na výhody pre držiteľov preukazu ZŤP alebo seniorov starších ako 60 rokov. Ak sa zákazník spadajúci do uvedenej kategórie zaviaže využívať niektorý z programov Turbo alebo Turbo Plus na dobu 18 mesiacov, môže využiť rozšírenú inštaláciu pripojenia, vrátane nastavení priamo v počítači, za 1,20 SK s DPH. Ušetrí tak takmer 1 600 Sk s DPH. Zvýhodnenú cenu za zriadenie však nie je možné kombinovať s ponukou na zľavy pre rodičov alebo predplatného na časopisy.