Nové svieže farby a motívy pre myši

 

 

 

 

 

 

Spoločnosť Logitech odhalila v poradí už svoju šiestu každoročnú dizajnovú kolekciu, v ktorej predstavuje tri z najobľúbenejších modelov tejto značky v novom elegantnom farebnom prevedení a moderných farbách.

 

Od klasického prevedenia v dvoch farebných tónoch až k potlači, ktorá upúta pohľad každého, prepožičiava kolekcia New Logitech Color Collection zvláštny a jedinečný dizajn niektorým z najobľúbenejších modelov spoločnosti Logitech, medzi ktoré patrí aj bezdrôtová myš Logitech Wireless Mouse M325 – dokonalá kombinácia precíznosti a pohodlia, navrhnutá špeciálne pre spôsob, akým myš používate pri surfovaní na webových stránkach, súčasne s jemným a presným rolovaním. Kolekcia ďalej obsahuje kompaktnú jemne tvarovanú bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M317 s vyspelou optickou technológiou sledovania pohybu Logitech Advanced Optical Tracking a miniatúrnu vreckovú myš Logitech Mini Mouse M187, ktorú vďaka jej extra malým rozmerom môžete vziať so sebou úplne všade.

Charlotte Johs, viceprezidentka pre globálny rozvoj značky a portfólia PC príslušenstva v spoločnosti Logitech, o novej kolekcii povedala: „Farby a vzory môžu ovplyvniť vašu náladu a byť vyjadrením vášho štýlu, a hoci sú tieto novo navrhnuté myši počítačovým príslušenstvom z technologickej sféry, dokážu svetu ukázať, akí ste jedineční. Novú farebnú kolekciu, označovanú ako New Logitech Color Collection, sme navrhli s cieľom reflektovať otvorené vyjadrenie osobitosti každého používateľa v dnešnej spoločnosti. Prostredníctvom odvážnych vzorov a pulzujúcich farieb ponúkajú nový spôsob, ako môžete vyjadriť svoju osobitosť.“

 

Odporúčané maloobchodné ceny v rámci dizajnovej kolekcie New Logitech Color Collection sú 29,99 € za bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M325, ďalej 24,99 € za bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M317 a 19,99 € za myš Logitech Mini Mouse M187. Očakáva sa, že nové vzory budú k dispozícii už v júni 2014. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.