Nová ponuka služieb Orange Doma

Vynovená ponuka FiberNetu
 
Časovo a dátovo neobmedzený FiberNet, obľúbený pre mimoriadnu stabilitu pripojenia, teraz zaraďuje ešte vyššiu rýchlosť prijímania dát a zároveň u všetkých balíkov FiberNetu zvyšuje základnú rýchlosť pripojenia pre odosielanie dát. To všetko za jedinečnú cenu na úrovni ceny za klasický internet.
 
Spolu so zvýšením rýchlostí Orange prichádza s ešte výhodnejšími cenami. FiberNet Štart s aktuálnou rýchlosťou do 20 Mbit/s si môžu zákazníci užívať prvých šesť mesiacov len za 13,90 eur (418,80 Sk). S FiberNetom Promo s rýchlosťou 10 Mbit/s môžu dokonca surfovať len za 12,90 eur (388,60 Sk) mesačne.
 
Pevná linka má budúcnosť: FiberTel
 
Orange chce aby jeho zákazníci mohli využiť potenciál najmodernejšej pevnej optickej siete naplno. Základný volací program FiberTel získajú automaticky a bezplatne všetci zákazníci pri aktivácii služieb FiberNet a FiberTV a majú s ním majú k dispozícii 100 minút na telefonovanie do pevných sietí na Slovensku a do mobilnej siete Orangeu, a tiež telefonovanie s ostatnými užívateľmi služby FiberTel bez poplatkov. Teraz si však môžu zákazníci so službou FiberTel aktivovať výnimočné balíky pre telefonovanie z pevnej siete.
 
Balík Slovensko 1000 za 6,90 eur (207,90 Sk) mesačne ponúka až 1000 minút volaní do pevných sietí na Slovensku a do mobilnej siete Orange, ako aj bezplatné volania na účastnícke čísla Orange Doma.
 
Pre tých, ktorí často telefonujú aj do krajín Európskej únie prináša teraz Orange program Európa 1000, ktorý za mesačný poplatok 8,90 eur (268,10 Sk) obsahuje 1000 predplatených minút do pevných sietí na Slovensku a v krajinách Európskej únie a do mobilnej siete Orange Slovensko. Samozrejmosťou sú bezplatné volania na účastnícke čísla Orange Doma. Za balík zaplatí zákazník počas prvých 6 mesiacov len 3,90 eur (117,50 Sk).
 
FiberTV výhodnejšie
 
Nová služba Viac TV prináša do domácností zákazníkov Orangeu ešte viac televíznej zábavy. Okrem sledovania balíka troch filmových kanálov HBO umožňuje bez ďalších poplatkov sledovať bezplatne aj novú kategóriu filmov HBO v rozšírenej Videopožičovni. Okrem toho s balíkom Viac TV zákazník zadarmo získava USB kľúč umožňujúci využívať zastavenie a pretočenie obrazu, ako aj druhý dotovaný Set-Top-Box za jednorazový poplatok 3 centy (1 Sk). Mesačný poplatok za balík Viac TV je 9,90 € (298,30 Sk).
 
Za mimoriadne výhodný poplatok 4,90 € si od apríla môžu zákazníci FiberTV kúpiť aj nový balík Komplet. K svojmu účastníckemu programu FiberTV Klasik, ktorý v mesačnom poplatku obsahuje už 2 zo 6 ponúkaným tematických balíkov, si tak môžu doobjednať zvyšné 4 tematické a skompletizovať si tak zoznam predplatených staníc. Až 94 televíznych staníc tak budú môcť sledovať za jedinečnú cenu 18,80 € (566,40 Sk).