Image

Nové súpravy myší a klávesníc od Logitechu s podporou VoIP

Logitech, výrobca periférnych zariadení pre PC, rozširuje svoju rodinu bezdrôtových súprav klávesníc a myši Cordless Desktops o dve nové súpravy a jednu úplne novú rodinu Logitech Easy Call Desktop, s ktorou si naplno vychutnáte výhody internetovej telefónie.


Logitech EasyCall Deskop, ako prvá súprava svojho druhu na svete kombinuje myš, klávesnicu, náhlavnú sadu a hlasitý telefón pre telefonovanie cez internet a navigáciu PC. Obojsmerný hlasitý telefón je vybavený technológiou Logitech RightSound, ktorá eliminuje ozveny, aby telefonické hovory cez internet boli úplne čisté aj bez použitia náhlavnej sady. Tá je taktiež súčasťou súpravy a pripája sa do príslušného portu na telefóne.

Image

Bezdrôtová klávesnica súpravy je vybavená panelom pre ovládanie komunikácie, ktorý je vybavený tlačidlami pre spúšťanie aplikácií pre internetové volanie, zmenu online statusu, vytáčanie a prijímanie hovorov. Súprava je optimalizovaná pre aplikácie Yahoo! Messenger with Voice, AIM a Skype. Bezdrôtová myš sa vyznačuje vysoko výkonnou laserovou technológiou a možnosťou ovládania na praktiky akomkoľvek povrchu. V Európe bude sada dostupná v polovici septembra, v ČR sa bude predávať za máloobchodnú cenu 3790 Kč.

Image

Logitech Cordless desktop MX 3200 Laser, slúži skvele tam kde najviac záleží na výkone. Klávesnica obsahuje panel pre dynamické vyhľadávanie a zoom. Inovatívne tlačidla One-Touch Search, slúžia na okamžité vyhľadávanie označeného slova na webe alebo v počítači. Posuvník citlivý na tlak dotyku umožňuje rolovanie stránky smerom nahor a nadol a zväčšovať alebo zmenšovať pohľad na otvorený dokument, webstránku alebo fotografiu. Ďalší ovládací prvok na klávesnici umožňuje prechádzať zoznam otvorených aplikácií a okien a prepínať medzi nimi. Klávesnica ponúka taktiež tlačidlo pre telefonovanie cez internet, vstavaný digitálny displej zobrazuje informácie o aktuálnom čase, dátume a stave batérie. .

Image

Myš má jemne tvarované bočné línie a miesta pre jej uchopenie sú z mäkkej gumy pre pocit väčšieho komfortu a istoty aj po dlhom používaní. Klávesnica je vybavená mäkkou opierkou pre zápästia. Súprava Logitech Cordless Desktop MX 3200 Laser je zároveň prvým produktom spoločnosti Logitech s antimikrobiálnym prostriedkom AgION, ktorý chráni jednotlivé zariadenia pred nebezpečnými baktériami a plesňami. V Európe bude sada dostupná začiatkom decembra, v ČR za cenu 2990 Kč.

Image

S Logitech Cordles Desktop LX 710 Laser môžu ľudia vďaka laserovej technológií sledovania pohybu upravovať svoje fotografie s presnosťou na jediný pixel. Klávesnica je vybavená panelom pre ovládanie multimédií a nožičkami nastaviteľnými v troch smeroch. Do Európy sa súprava dostáva v týchto dňoch . Cena pre ČR bola stanovená na 2290 Kč.

Image

ZDROJ: TS

{moscomment}