Nový Sales Engineer pre Slovensko a Strednú Európu v spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis Communications oznámila, že na pozíciu Sales Engineer – Slovakia and Central Europe  nastúpil Marek IVAN.  

„Naši partneri vždy oceňovali našu technickú podporu a preto nás teší, že máme v Marekovi nového silného odborníka v rámci nášho tímu. Marek Ivan bude zodpovedný za aktivity obchodno-technického charakteru v spoločnosti Axis na Slovensku a v strednej Európe. Veríme, že jeho dlhoročné praktické skúsenosti prispejú najmä pri odbornej asistencii našim partnerom a podarí sa nám ďalej rozvíjať partnerskú spoluprácu na trhu v strednej Európe,“ povedal Pavel Rozhkov, Technical director Eastern Europe spoločnosti Axis Communications.

Marek Ivan prichádza zo spoločnosti PPA INŽINIERING, s.r.o., člena skupiny PPA CONTROLL, kde posledné roky pôsobil ako Manažér informačných technológií a bezpečnostných systémov. Svoje skúsenosti postupne získaval ako špecialista technologických zariadení, projektant a tiež ako projektový manažér pričom riadil alebo bol aktívnym členom v tímoch realizujúcich významné projekty a stavby v oblasti infraštruktúry, priemyslu a energetiky na Slovensku i v zahraničí.

Marek Ivan študoval na Žilinskej Univerzite a získal titul Inžinier elektrotechniky v odbore Telekomunikačná technika. Je ženatý, má dvoch synov a vo svojom voľnom čase sa venuje fotografovaniu, problematike kvality tovaru a služieb a sleduje trendy v mobilných technológiách a v spotrebnej elektronike.