O2 je po tretíkrát víťazom v nezávislej ankete „Operátor roka“

 

 

 

 

 

Bratislava, 26. januar 2012

 

Víťazom nezávislej ankety „TECHBOX operátor roka“, v ktorej ľudia hlasujú za najlepšieho operátora na Slovensku, sa stala spoločnosť Telefónica Slovakia. S podielom 61 % hlasov sa O2 stalo už tretí rok po sebe operátorom roka. Výsledky nezávislej ankety potvrdzujú, že princíp férovosti a transparentnosti, ktorý O2 zvolilo, oceňujú aj samotní zákazníci.

 

 

Z vyše 5 tisíc platných hlasov patrilo viac ako 3,1 tisíc mobilnému operátorovi O2. Na druhom mieste skončil operátor Orange, ktorý získal 925 hlasov. So ziskom 641 hlasov skončil na treťom mieste operátor Telekom.

 

„Ďakujeme všetkým hlasujúcim, ktorí v ankete podporili O2 a spolu s ním aj princípy, ktoré na slovenskom trhu presadzuje. Tretie víťazstvo po sebe je pre nás najkrajším darčekom od používateľov mobilných služieb k blížiacemu sa piatemu výročiu O2 na Slovensku. Zároveň tieto výsledky potvrdzujú trend nezávislých prieskumov, z ktorých vyplýva, že sme dlhodobo lídrom v spokojnosti zákazníkov. Chceme byť aj naďalej najlepším operátorom na trhu a pre našich zákazníkov prinášať tie najlepšie produkty a služby,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa Telefónica Slovakia.

 

Celoslovenská anketa TECHBOX roka nadväzuje na úspešné ročníky známej ankety Mobilný operátor roka. V nej hlasujúci vyberali najlepšieho mobilného operátora, najmä podľa svojich vlastných skúseností, preferencií, či sympatií. V roku 2011 však hlasujúci rozhodovali okrem kategórie „operátor roka“ aj v kategóriách „notebook, fotoaparát, TV, tablet a smartfón“. O najlepších rozhodovalo až 5 087 respondentov, ktorí odovzdali vo všetkých kategóriách spoločne 29 790 hlasov.

 

 

 

 

Obrázok č. 1: Tabuľka – počet hlasov jednotlivých operátorov

 

 

 

Obrázok č. 2: Graf – výsledky hlasovania