O2 Moja Firma prináša zvýhodnené volania v roamingu

 

Bratislava, 8. september 2011

 

O2 od dnešného dňa spúšťa k programu určenému pre firmy a živnostníkov – O2 Moja Firma, službu EU Pas. V celej Európskej únii tak budú môcť zákazníci programu O2 Moja Firma telefonovať za slovenské ceny. Pri všetkých volaniach zákazník zaplatí jednorázový prepojovací poplatok pre každý hovor vo výške 60 centov.

 

 

„Volania do vybraných európskych krajín za slovenské ceny, ktoré O2 prinieslo svojim zákazníkom sa stali mimoriadne obľúbenou službou. Aj preto sme sa rozhodli zaviesť slovenské ceny pre živnostníkov a firmy aj pri volaniach v roamingu. Zákazník sa tak už nebude musieť obmedzovať v dĺžke roamingových hovorov,“ uviedol René Parák, riaditeľ komunikácie spoločnosti Telefónica Slovakia.

 

EU Pas

Aktiváciou služby EU Pas získava zákazník s programom O2 Moja Firma možnosť zvýhodnených volaní v roamingu v krajinách prvej a druhej zóny podľa cenníka*. Služba nie je spoplatnená žiadnym mesačným poplatkom, preto si ju môže zákazník nechať aktivovanú aj v mesiacoch, keď roaming nevyužíva.

Každý odchádzajúci aj prichádzajúci hovor je spoplatnený prepojovacím poplatkom 0,60 €, po ktorom už zákazník volá „ako na Slovensku“, teda len za 0,12 €/min. pre odchádzajúci a 0 €/min. pre prichádzajúci hovor. Na volania sa rovnako ako na Slovensku uplatňuje sekundová tarifikácia.