Oficiálna hymna futbalovej reprezentácie

(BRATISLAVA, 7. jún 2010) – T-Com ako platinový partner Slovenskej futbalovej reprezentácie prináša pred Majstrovstvami sveta v Juhoafrickej republike všetkým futbalovým fanúšikom oficiálnu hymnu Tak strieľaj gól. Počnúc dnešným dňom si ju môžu všetci stiahnuť ako Zvonenie do mobilného telefónu.

Chytľavú skladbu naspieval Milan Špaňo, spevák úspešnej hokejovej hymny Nech bože dá a autor známy najmä v Spojených štátoch. Okrem pôvodnej slovenskej piesne bude k dispozícii aj anglická verzia s názvom Go for the goal. Ku obom skladbám je nakrútený exkluzívny videoklip s najsilnejšími momentmi z futbalovej kvalifikácie a nedávneho sústredenia našich reprezentantov v Klagenfurte. Video si je možné pozrieť napr. na serveri YouTube (priamy link tu).

V prípade, ak si chce niekto slovenskú verziu Hymny stiahnuť ako mobilné Zvonenie, je potrebné odoslať SMS s textom CMP HYMNA na skrátené číslo 6304. Anglická verzia Hymny sa objednáva prostredníctvom SMS príkazu CMP HYMNA EN. Po odoslaní SMS bude zákazníkovi doručená linka s objednaným obsahom. Zákazník za toto Zvonenie neplatí nič okrem odoslanej SMS, ktorá je spoplatnená rovnako ako bežná SMS správa a poplatku za dátové pripojenie, ktoré je nevyhnutné na stiahnutie Zvonenia. Tento poplatok je závislý od programu dátových služieb, ktorý má zákazník aktivovaný.

Slovak Telekom je dlhoročným podporovateľom športu na Slovensku, stačí spomenúť aktivity na poli slovenského hokeja, hokejbalu, cyklistiky a slovenských olympionikov. V roku 2009 sa podpísaním Zmluvy o spolupráci so SFZ stal platinovým partnerom Slovenského futbalového zväzu a Slovenskej futbalovej reprezentácie. Rozhodnutie podporiť slovenský futbal vychádza z prísľubu „Zažime to spolu“ a je plne v súlade so stratégiou sponzoringu a filozofiou spoločenskej zodpovednosti spoločnosti.