Orange: Zábava pokračuje

Bratislava, 10. september 2010 – Kampaň na Orange garanciu s Lukášom Latinákom a Robom Jakabom v hlavnej úlohe zaznamenala medzi zákazníkmi Orangeu a televíznymi divákmi mimoriadne pozitívne ohlasy. Aj preto sa Orange rozhodol v rámci jesennej časti kampane pripraviť sériu ďalších vtipných spotov, ktoré vypovedajú o spokojnosti zákazníkov s programom Orange garancia, vďaka ktorému im Orange vie ponúknuť ten najvýhodnejší paušál.

Nová jesenná kampaň k programu Orange garancia nadväzuje na sériu vtipných spotov z leta a originálnym spôsobom podáva svedectvo o spokojnosti zákazníkov. Réžie sa opäť ujal Dano Dangl. Rovnako ako v prvej sérii spotov sa úlohy predajcu zhostil šarmantný Robo Jakab. Lukáš Latinák zosobňujúci rôzne typy ľudí však neprichádza do predajne Orangeu po najvýhodnejší paušál, ale s cieľom vyjadriť svoju spokojnosť. Či už ide o dedka, ktorý prináša odkaz od spokojného vnuka, šarmantnú modelku alebo o detektíva. Každá postava zosobňuje iný typ zákazníka s individuálnymi telekomunikačnými potrebami, ktorí si pomocou Orange garancia našli pre seba ten najvýhodnejší paušál.

Všetky reklamné spoty s Latinákom a Jakabom, ako aj zábery z natáčania spotov či ukážky zo zákulisia nájdu zákazníci Orangeu na internetovej stránke www.garanciazabavy.sk.