Orange zrýchľuje Fibernet

Bratislava, 13. február 2008 – Najrýchlejší internet pre domácnosti – Fibernet a  Digitálna TV sú teraz ešte výhodnejšie. Od 15. februára 2008 prináša Orange vynovenú a vylepšenú ponuku služieb Orange Doma, v ktorej zohľadnil pripomienky svojich zákazníkov počas uplynulých 12 mesiacov: rýchlosť Fibernetu zvyšuje až na 70 Mbit/s, znižuje mesačný poplatok za Digitálnu TV, pri ktorej zvyšuje počet televíznych kanálov na rekordných viac ako 100 staníc. Zároveň prináša možnosť sledovania programu aj na druhom televíznom prijímači v domácnosti bez ďalších poplatkov a skracuje viazanosť pri službách Orange Doma na 24 mesiacov.
 
Orange opäť zvyšuje latku pre domácu digitálnu zábavu na slovenskom trhu. Okrem ďalšieho zvýšenia rýchlosti Fibernetu sa Orange stáva aj poskytovateľom digitálnej televízie s najbohatšou ponukou televíznych staníc na slovenskom trhu. Kým Orange zvyšuje počet dostupných televíznych staníc na viac ako 100, mesačné poplatky znižuje až do výšky 25%. Orange zároveň rozširuje možnosti sledovania digitálnej televízie v domácnosti nezávisle na viacerých televíznych prijímačoch za jeden mesačný poplatok. Služby Orange Doma sa tak stávajú najvýhodnejšou ponukou internetu, digitálnej televízie a telefonovania cez optické vlákno spomedzi triple play ponúk operátorov na slovenskom trhu.
 
Fibernet zaraďuje väčšiu rýchlosť
 
Od 15. februára zvyšuje Orange maximálnu rýchlosť prijímania dát s balíkom Fibernet Premium novým aj existujúcim zákazníkom zo 60 Mbit/s na 70 Mbit/s, a to pri nezmenenom mesačnom poplatku. Fibernet je tak naďalej najrýchlejší komerčne dostupný internet pre domácnosti na Slovensku, a to bez akýchkoľvek dátových obmedzení či obmedzení počtu pripojených počítačov v jednej domácnosti.